X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
витинанка

Завантажити презентацію

витинанка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Модель “Школи сприяння здоров’ю”

Слайд 2

Проект “Здоровим – бути здорово”

Слайд 3

Міністерство спорту і охорони здоров’я та Міністерство внутрішніх справ Джурівської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом педагога-організатора Грицю Н.В. та заступника директора з виховної роботи Гумен Л.Б. при сприянні соціального педагога Петрук Л.С представляють проект “Здоровим – бути здорово”

Слайд 4

Вступ Здорове підростаюче покоління – це підвалини міцної нації та держави з великим майбутнім. Тому перш ніж приступати до виконання навчальних програм треба реально знати стан здоров’я школярів та докласти всіх зусиль для його збереження і відновлення. Для цього ми дослідили стан здоров’я школярів, використовуючи дані місцевої поліклініки та шкільних спецгруп.

Слайд 5

Місія Втілення в життя концепції здорового способу життя.

Слайд 6

Мета Виховання морально та фізично здорової дитини спільними зусиллями сім’ї, школи, позашкільних установ,громади

Слайд 7

Завдання Провести моніторинг стану здоров’я школярів на початку року. Провести опитування про спосіб життя і харчування як основні складові здоров’я. Міністерству спорту і охорони здоров’я та Міністерству внутрішніх справ разом з соціальним педагогом,психологом і вчителями фізкультури розробити програму для зміцнення та відновлення здоров’я учнів та вчителів. Провести опитування про спосіб життя учнів у кінці року. Підвести підсумки спортивних змагань,що проводились протягом року. Провести повторне опитування про спосіб життя і харчування.

Слайд 8

Очікувані результати Учні усвідомлять,що здоровя найбільше багатство кожної людини. Вести здоровий спосіб життя стане потребою кожного учня. Більшість учнів відмовляться від шкідливої їжі і напоїв,щоб мати краще здоров’я,бути в хорошій спортивній