X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Моя жилетка”

Завантажити презентацію

“Моя жилетка”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчий проект “Моя жилетка” Творчий проект “Моя жилетка”

Слайд 2

Жилетку можна не тільки придбати в магазині, а й виготовити своїми руками, використовуючи різні техніки виконання.

Слайд 3

Слідуючи новомодним трендам і власним естетичним переконанням, я вирішила виготовити жилетку за допомогою техніки в’язання гачком.

Слайд 4

З історії жилетки В'язання є одним з самих старовинних видів декоративно-прикладного мистецтва, воно існує більше трьох тисяч років. В'язані речі були знайдені в древніх похованнях Єгипту, Риму, Греції. У одній з гробниць фараонів була знайдена дитяча в'язана шкарпетка. Великий палець вив'язаний окремо, оскільки у той час носили взуття, схоже на наше пляжне. У V ст. в'язання процвітає на Сході і приблизно в IX ст потрапляє до Європи, де донині панчохи шили з полотна і тонкої шкіри. У Європі з'являються в'язані панчохи. Їх носили і королі, і їх свита. У Іспанії лише в XVI ст. отримали визнання в'язані панчохи, і англійський король Генріх VIII отримав звідти як дорогий дар пару панчіх ручної в'язки. З історії жилетки В'язання є одним з самих старовинних видів декоративно-прикладного мистецтва, воно існує більше трьох тисяч років. В'язані речі були знайдені в древніх похованнях Єгипту, Риму, Греції. У одній з гробниць фараонів була знайдена дитяча в'язана шкарпетка. Великий палець вив'язаний окремо, оскільки у той час носили взуття, схоже на наше пляжне. У V ст. в'язання процвітає на Сході і приблизно в IX ст потрапляє до Європи, де донині панчохи шили з полотна і тонкої шкіри. У Європі з'являються в'язані панчохи. Їх носили і королі, і їх свита. У Іспанії лише в XVI ст. отримали визнання в'язані панчохи, і англійський король Генріх VIII отримав звідти як дорогий дар пару панчіх ручної в'язки.

Слайд 5

Жилетка – як предмет одягу Жилетки вперше стали носити в XVII столітті. Першими, хто їх приміряли були чоловіки. В’язаний одяг ніколи не втрачає своєї актуальності. Так, наприклад, і в цьому сезоні дизайнери радять модницям звернути увагу на в’язані жилетки 2011. Як декор дизайнери часто використовують оригінальні ґудзики, кишеньки, хутро і шкіру. Стилісти рекомендують носити їх, доповнюючи оригінальним ременем. У відношенні модних кольорів ситуація цілком передбачувана. Кольори фаворити стали – синій, блакитний і чорний. Найчастіше жилетка застібається на ґудзики. Однак деякі моделі мають блискавки або невеликі гачки.