X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ліплення з пластиліну

Завантажити презентацію

Ліплення з пластиліну

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ліплення з пластиліну Автор Налисник Галина Петрівна Вчитель вищої категорії,старший вчитель СШ №5 ім. Т.Г.Шевченка м. Коломиї Івано-Франківської обл. Налисник Г.П.

Слайд 2

Ліплення котика, собачки. У котика тулуб видовженої циліндричної форми з пластичними передніми і задніми кінцівками, голова — кругла з короткими гострими вушками. Ліпити котика найпростіше з окремих частин. Спочатку треба виліпити тулуб з ніжками і голівку, врахувавши їх пропорції та форму. Потім приєднують інші частини (вушка, хвостик). Налисник Г.П.

Слайд 3

У лисиці маленька голівка, загострена до носа, видовженої форми тулуб, довгий хвіст, короткі тонкі лапи. Ліпити лисицю краще з одного видовженого шматка, якому надають характерної форми довгастого тулуба з невеликою голівкою і довгим хвостом. Лапи ліплять окремо, дотримуючись пропорцій натури. Налисник Г.П.

Слайд 4

Ліплення котика Налисник Г.П.

Слайд 5

Ліплення фігурки баранчика. Поділи пластилін (глину) на дві непропорційні частини, (мал.1). З першої частини зроби тулуб. Для цього розкачай пластилін (глину) прямими рухами рук і утвори товстий валик. Кінці валика зігни дугою та стекою зроби розрізи. Пальцями рук утвори передні та задні ноги (мал.2). Налисник Г.П.

Слайд 6

Від загальної форми відтягни пластилін (глину) для шиїта голови, потім відтягни мордочку, а на ній — маленький носик. З іншого кінця форми відтягни пластилін (глину) і пальцями утвори хвіст (мал.З). Налисник Г.П.

Слайд 7

З другої частини пластиліну (глини) зліпи ріжки і з'єднай з головою. Стекою виділи очі, ніс. Зарівняй нерівності та надай фігурі характерні ознаки. Порівняй її із зразком (мал.4). Готову фігуру можна розфарбувати. Таким чином можна виліпити коника. Налисник Г.П.