X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Квітковий етикет

Завантажити презентацію

Квітковий етикет

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Уміння дарувати квіти - це велике мистецтво. Насамперед слід пам'ятати, що квіти, які ви даруєте, свідчать не тільки про ваш смак, але й підкреслюють ваше ставлення до того, кому ви їх даруєте. Тому перш ніж дарувати букет, необхідно згадати два основні правила квіткового етикету: перше пов'язане з особистістю того, кому вони призначені; друге — з обставинами вручення подарунка.

Слайд 2

Правила говорять: квіти як подарунок, слід вибирати дуже ретельно. Вони мають відповідати віку, статі та стану здоров'я того, кому ви хочете їх подарувати; вибираючи квіти, необхідно враховувати призначення букета, бо не кожна квітка відповідає будь-якому приводу. Крім того, подарунок у вигляді квітів принесе більше радості, якщо при їхньому виборі ви врахуєте любов до певних квіткових рослин особи, якій ви даруєте квітковий подарунок.

Слайд 3

Дітям дарують квіти дрібні й ніжні, складені в маленькі, округлі, різнобарвні, теплих радісних тонів букетики. Вони повинні являти собою гарне доповнення до барвистих іграшок або коробки цукерок.

Слайд 4

Молодим жінкам підносять так звані шляхетні квіти. Залежно від ступеня близькості фарби міняються від інтенсивно червоних до пастельних, відомих як нейтральні. Це можуть бути гвоздики, лілії і троянди.

Слайд 5

Орхідея доречна для подарунка дорослій жінці, а дарувати цю квітку дівчині недоречно. Жінкам старшого віку можна дарувати всі шляхетні квіти, у тому числі лілії і хризантеми. Краще, якщо вони будуть пастельних і спокійних тонів, зі смаком складені в букети.

Слайд 6

Раніше вважалося непристойним дарувати букети білих квітів людям старшого віку. І сьогодні деякі люди не люблять дарувати й одержувати квіти цього кольору. Білі хризантеми і кали вважаються квітами жалоби і суму.