X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кисневе різання металу

Завантажити презентацію

Кисневе різання металу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема програми: «Теплове різання металу» Тема уроку: «Кисневе різання профільного металу по прямолінійній та криволінійній розмітці»

Слайд 2

Відповідно до вимог освітньо- кваліфікаційної характеристики електрозварник 3-го розряду повинен вміти: виконувати ручне дугове, кисневе різання деталей середньої складності з маловуглецевих, легованих, спеціальних сталей, чавуну і кольорових металів в різних положеннях.

Слайд 3

Знайдіть співвідношення між терміном та предметом:

Слайд 4

Дайте обґрунтовану відповідь на питання

Слайд 5

Моделювання виробничої ситуації Працюючи на заводі залізобетонних конструкцій ви отримали завдання: розрізати куски листової сталі товщиною 3 мм та розмірами 1000х2000 мм на дві рівні частини, використовуючи кисневе різання. Розкажіть про послідовність виконання даного виду роботи та шляхи удосконалення даного процесу. Яких правил охорони праці необхідно дотримуватися при виконанні даного виду робіт?

Слайд 6

Види профілів Тавр Двотавр Швеллер Квадрат Прямокутний Круглий

Слайд 7

Газокисневе різання основане на здатності металу згорати в струмені чистого кисню. Вимоги до металу: 1 Температура займання металу повинна бути нижчою від температури його плавлення; 2 Температура плавлення оксидів металу, що утворюються в процесі різання повинна бути меншою температури плавлення металу;