X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Художня аплікація

Завантажити презентацію

Художня аплікація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Анотація Презентація теми «Аплікація» складається із 26 слайдів, які містять теоретичний та ілюстративний матеріал. Робота має визначення і послідовність виконання роботи. Мета роботи полягає у дослідженні історії розвитку аплікації; поетапного виконання аплікації, її різновиду, особлива увага приділяється правилам безпечної роботи з голкою, ножицями та праскою. Презентація складена відповідно до навчальної програми з трудового навчання для 5-го класу. Вона має загальноосвітній характер і передбачає органічну єдність теоретичних знань і їх практичного застосування.

Слайд 2

Слайд 3

Аплікація - це найдавніший вид мистецтва, тому що її виникнення відноситься до тих часів, коли з'явилися перші голки і шви на одежах зі шкір тварин. Саме тоді стали прикрашати одяг, взуття, предмети побуту, житло, і це існує у багатьох народів до нашого часу.

Слайд 4

Аплікація -художня техніка, яка полягає в тому, що зображення, які вирізані з одного матеріалу, накладаємо на тло з паперового або іншого матеріалу. Тло може бути різноманітним, як і матеріал для аплікацій: папір, картон, фольга, тканина, фетр, шкіра; природні матеріали: дерево, кора, листя, мох, стебла, солома, лусочки шишок тощо. Звернімося до слова "аплікація" і розкриємо його значення. Що таке аплікація? Латинське слово "аплікатіо" означає прикладання.

Слайд 5

Аплікація - це і художні види робіт; витинанки, колажі, декоративні прикраси, новорічні іграшки, театральне знаряддя та ляльки тощо. Аплікація може розрізнятися на види; проста, складна, змішана. Також аплікація має жанри; портрет, пейзаж, натюрморт, тощо, а ще особисті жанри як сюжетну аплікацію, предметну аплікацію,декоративну аплікацію.

Слайд 6

Слайд 7

Малюнок переносять на тонкий картон – виготовляють шаблон.