X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Давні і сучасні технології книгодрукування. Дрібний ремонт книг

Завантажити презентацію

Давні і сучасні технології книгодрукування. Дрібний ремонт книг

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Давні і сучасні технології книгодрукування. Дрібний ремонт книг.» 4 клас Учитель початкових класів ЗОШ № 20 м.Маріуполя Дунець.І.В.

Слайд 2

Загадка Завжди можу стати у пригоді, Моїх вам порад не злічити. І кажуть про мене в народі: «Мовчить, а сто дурнів навчить».

Слайд 3

Афоризми про книгу "Люди перестають мислити, коли перестають читати"Д.Дідро "Завдання книг - полегшити, прискорити пізнання життя, а не замінити його" Я.Корчак Читайте! Нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги" К.Паустовський "Бібліотеки - це скарбниці всіх багатств людського духу« Г.Лейбніц "Дім, в якому немає книг, подібний до тіла, позбутого душі« Цицерон

Слайд 4

Попрацюй в парі:поясни прислів‘я Книги - ключ до знань. Золото добувають із землі, а знання – з книжок. З ручаїв – ріки, з книжок – знання. Хліб наснажує тіло, книга – розум. Книга – міст у світ знань. Розум без книги, що птах без крил. З книгою подружишся, розуму наберешся. Книга для розуму, що теплий дощик для посіву.

Слайд 5

Перші книги з каменю та берести

Слайд 6

Книги з пергаменту

Слайд 7

Перші книжки-Октоіх і Часослов виготовив Швайпольт Фіоль

Слайд 8

Перший друкарський станок