X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аплікації з осіннього листя

Завантажити презентацію

Аплікації з осіннього листя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Аплікації з осіннього листя

Слайд 2

Друже, якщо Ти полюбляєш створювати креативні речі своїми руками, зробити аплікацію з осіннього листя для Тебе не складе особливих труднощів. Іншого такого матеріалу для аплікації: яскравого, різноманітних форм та розмірів, з цікавими переливами кольорів — і шукати годі.

Слайд 3

Збір красивих листя в погожий осінній день - захоплююче заняття. А після повернення додому хочеться якось зберегти це пишність або використовувати його для створення чогось красивого - матеріал просто сам напрошується на це! Цікавіше всього зробити з різнокольорових осіннього листя різні композиції та аплікації. Цей вид творчості розвиває фантазію та уяву малюка. В ньому образи можна створювати з готових форм, лише накладаючи їх один на одного, а не вирізати їх з паперу. А колірна палітра листопада заткне за пояс будь-самий великий набір кольорового паперу!

Слайд 4

ВАМ ЗНАДОБЛЯТЬСЯ: Різнобарвне осіннє листя Кольоровий картон або оксамитова папір Клей ПВА (можна використовувати клей з крохмалю або гумовий клей) Кисть Ножиці Пінцет Клейонка

Слайд 5

СУШКА ОСІННЬОГО ЛИСТЯ Аплікації можна робити як з свіжозібраних листків, так і засушених. Якщо ви хочете зберегти листя, можна порекомендувати два способи сушіння. Перший, всім відомий, спосіб - вкладання листя між сторінками старої непотрібної книги. Кожен листочок краще прокласти з обох сторін паперовою серветкою. Другий спосіб - експрес-сушіння листків за допомогою праски. Тільки пам'ятайте, що листя не стерильні, тому краще гладити їх на поверхні, яку потім не шкода викинути, наприклад, на великих аркушах паперу. Зверху на аркуш перед прасуванням теж потрібно покласти лист газетного паперу або паперову серветку.

Слайд 6

ТЕХНІКА АПЛІКАЦІЇ З ОСІННЬОГО ЛИСТЯ Перед тим, як почати роботу, застелити стіл клейонкою, щоб не перебруднити його клеєм. Приготуйте основу - лист картону, зібрані листя, ножиці, клей, пінцет. Спочатку потрібно придумати майбутню картинку. Потім скомпонувати її на окремому аркуші. І тільки потім почати приклеювати окремі частини-листочки до основи. Клей краще всього наносити крапельками по краях. Якщо ви будете наносити клей на всю поверхню листа, то при сушінні аплікації він покоробиться. Готову картинку потрібно покласти під прес на один-два дні. Не забудьте зробити для неї рамку!