X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Звязки с громадскістью

Завантажити презентацію

Звязки с громадскістью

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зв'язки з громадськістю як функція державного управління Оксана Ярош, кандидат політичних наук, доцент

Слайд 2

ВЗАЄМОВПЛИВ

Слайд 3

Поняття “Паблік рилейшнз” Паблік рилейшнз – це функція управління, що сприяє налагодженню або підтримці взаємовигідних зв'язків між організацією та громадськістю, від якої залежить її успіх або невдача. Є.Бернейс, відомий теоретик і практик у галузі PR, підкреслював комплексний, системний та міждисциплінарний його характер.

Слайд 4

PRу – 200 років Термін PR був використаний 200 років назад, в 1807 році, ІІІ Президентом США Т.Джеферсоном. Автор Декларації незалежності США вважав, що без цілеспрямованих відносин з громадськістю демократія неможлива. Таким чином, термін PR виник у політичній сфері, але найбільшого розвитку набув у сфері бізнесу і економіки.

Слайд 5

Відмінність понять: Пабліситі – це інформація із незалежного джерела, що має цінність новин. Реклама- підвищення попиту на товар, послугу або конкретну людину. Пропаганда- поширення ідей, поглядів, програм.

Слайд 6

С.Блек: PR нагадує шахи: 10% - інтуїція; 25% - досвід; 65% - важка праця

Слайд 7

Типи PR: “Білий” – це вся діяльність в рамках діючого законодавства і тих етичних норм, які склались в суспільстві. “Сірий” – це різновид діяльності, що не порушує діючого законодавства, але діє поза межами етичних норм. “Чорний” – це використання різних форм і методів, які виходять за межі діючих норм моралі, балансують на межі порушення законодавства.

Слайд 8

Стереотипи Психологи часто пропонують зробити таку простеньку вправу щодо стереотипних асоціацій. Людину просять швидко, не задумуючись, висловлювати перше, що спадає на думку, коли їй ставлять лаконічні запитання. При цьому відбувається приблизно такий діалог: Український поет?.. — Шевченко! Фрукт?.. — Яблуко! Столиця?.. — Київ! Річка?.. — Дніпро! Понад 70% українців дадуть саме ці