X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ви запитували – ми відповідаємо. Конференція для громадян

Завантажити презентацію

Ви запитували – ми відповідаємо. Конференція для громадян

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ви запитували – ми відповідаємо (роз'яснення найбільш актуальних питань, з якими звертаються громадяни)

Слайд 2

Яка процедура оформлення документів щодо поховання інвалідів війни та учасників бойових дій? Між управлінням праці та соціальної політики Ізмаїльської райдержадміністрації та СПД Чмигой Г.Є. (ритуальна служба «Гранд») укладено договір на проведення ритуальних послуг щодо поховання інвалідів війни та учасників бойових дій за рахунок субвенції держбюджету. Родичам померлих інвалідів війни та учасників бойових дій необхідно звертатись до управління праці та соціальної політики райдержамінітсрації за адресою: м. Ізмаїл, вул. Комсомольська, 48 а, каб 12. (з понеділка по п’ятницю) або до СПД Чмига Г.Є. ритуальна служба «Гранд» за адресою м. Ізмаїл, вул. Коцюбинського, 128. При собі необхідно мати оригінали та копії пільгового посвідчення, свідоцтво про смерть.

Слайд 3

Який порядок присвоєння почесного звання «Мати - героїня»? Відбір кандидатур жінок на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» проводиться на підставі Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 р. № 476/2001 «Про почесні звання України» (із змінами, внесеними згідно з Указами Президента N 426/2002 від 30.04.2002, N 963/2004 від 21.08.2004, N 244/2006 від 21.03.2006, N 273/2007 від 05.04.2007, N 674/2007 від 28.07.2007 ). Згідно зазначеного положення, почесне звання України "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дітей, їх фізичний, моральний і духовний розвиток. Діти повинні виховуватися батьками в дусі поваги прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї, свого народу та Батьківщини. Батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати їх до самостійного життя.

Слайд 4

Продовження: Водночас нагадуємо, що матері, діти яких були засуджені умовно або знаходились в місцях позбавлення волі, а також без поважних причин виховувались в інтернатних закладах або знаходились під опікою, не мають підстав для подання документів на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Жінки, які претендують на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», повинні надати на розгляд до сільської ради такі документи: 1. копію паспорту – 2 екз. 2. копії свідоцтв про народження дітей 3. характеристику на кожного з дітей з місця роботи, навчання або з місця проживання Після розгляду на засіданні виконкому сільської ради (у разі позитивного рішення) перелічені документи разом з витягом з протоколу засідання виконкому сільської ради та нагородним листом направляються на розгляд комісії з нагород райдержадміністрації. Документи оформлюються на державній мові.