X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Суперечність «батьки та діти» як соціальна проблема"

Завантажити презентацію

"Суперечність «батьки та діти» як соціальна проблема"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Суперечність «батьки та діти» як соціальна проблема

Слайд 2

Проблеми та їх рішення:

Слайд 3

Проблема реалізації Причини: Батьки не досягли певних цілей, залишились нездійснені плани та мрії; Впевненість батьків у тому, що їх дитина ще недостатньо доросла, щоб знати що їй потрібно; Бажання повністю контролювати та впливати на формування особистості своєї дитини. Наслідки: Породжує у дітей страх бути знедоленими, виникають проблеми з самоповагою, розвивається „помилкове Я” на догоду батькам.

Слайд 4

Рішення: Осмислення батьками того, що їхня дитина повинна самостійно обирати. Можна дати пораду, але не приймати всі рішення замість неї. Дітям необхідно висловлювати свою думку, якщо їх не задовольняє те, що їм нав´язують батьки. Говорити про те, що їм дійсно подобається.

Слайд 5

Насилля в сім´ї Наслідки: Дитина починає копіювати поведінку агресора; Поява у дитини нав´язливих страхів та фобій; Тривожність та занижена самооцінка. Рішення: Батьки повинні уникати, як психологічного, так і фізичного насильства по відношенню до дитини; Не вирішувати конфліктів між собою на очах у дитини.

Слайд 6

Байдужість батьків до дітей Причини: Надмірна зайнятість батьків, нестача часу на виховання; Коли батьки переймаються власними проблемами та задовольняють, в першу чергу, власні інтереси. Наслідки: Намагання дитини всіляко звернути на себе увагу батьків.

Слайд 7

Зниження авторитету батьків Причини: Оточення нав´язує певні мислеформи; Надмірна опіка батьків і бажання дитини зробити все навпаки; Дитині здається, що вона вже достатньо доросла і може не рахуватись з думкою батьків. Рішення: Батьки повинні цінувати самостійність своєї дитини і ні в якому разі не мають вирішувати це питання через конфлікт. Необхідно намагатись встановити дружні стосунки.

Слайд 8

Висновки: Дружні стосунки в сім´ї, насамперед, мають ґрунтуватись на довірі. Батьки мають всіляко допомагати й брати участь у житті своєї дитини, але пам´ятати, що вона є особистістю. В той час, діти повинні цінувати те, що для них зробили батьки, поважати їх.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія