X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Раси

Завантажити презентацію

Раси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Раси

Слайд 2

Люди оточують нас скрізь – на вулиці, у магазині, в кіно, у транспорті. Всі вони дуже різні, не схожі одні на одних. Але всі люди, що живуть нині на Землі, належать до одного біологічного типу – Homo sapiens, що означає – Людина розумна.

Слайд 3

Усіх людей за кольором шкіри, волосся, формою та кольором очей можна розділити на великі групи. Ці групи людей називають расами. Існують три основні раси: європеоїдна, монголоїдна та негроїдна.

Слайд 4

Люди негроїдної раси мають темну, переважно коричневу шкіру, чорне, кучеряве волосся, темні очі, широкий ніс і повні губи. У дорослих чоловіків майже не росте борода.

Слайд 5

У людей європеоїдної раси – світла шкіра, вузький, довгий ніс, м'яке, іноді хвилясте волосся. У чоловіків може рости борода та вуса.

Слайд 6

Людям монголоїдної раси притаманний жовтуватий колір шкіри, жорстке, пряме, чорне волосся, плоске лице. Люди цієї раси мають вузький розріз очей. Борода та вуса у чоловіків ростуть погано.

Слайд 7

Учені припускають, що давним-давно люди жили тільки у спекотній Африці і зовнішніх відмінностей між ними не було. Раси виникли в результаті зміни місця проживання та розселення людей по всій Землі.

Слайд 8

В Африці утворилася негроїдна раса. Темний колір шкіри захищав від палючого сонця. Широкий ніс полегшував дихання під час сильної спеки. Повні губи і високий зріст вберігали тіло від перегрівання. Густе, кучеряве волосся захищало голову від сонячного удару.