X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Про майбутні перспективи людства

Завантажити презентацію

Про майбутні перспективи людства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Яке майбутнє у людства?

Слайд 2

Людина живе в оточенні тіл природи. Рослини дають їй продукти харчування, корм для свійських тварин, сировину для промисловості, речовини для виготовлення косметичних засобів, різноманітних ліків тощо. Без рослин у складі повітря не було б кисню. Тварини також забезпечують людину цінними продуктами харчування. Вони є зручним видом транспорту у важкодоступних місцях земної поверхні (гори, пустелі) і сільській місцевості. Хутро, шкіра та вовна деяких тварин забезпечують людину теплим одягом. Не менш важливими для існування людини є вода та повітря, а для її господарської діяльності - корисні копалини.

Слайд 3

Як ми можемо жити? Чи є вибір у людини?

Слайд 4

Ви бажаєте такого майбутнього?

Слайд 5

Чому так відбувається? Невже настільки змінилися люди? Невже нас зовсім не цікавить наша доля? Що повинен кожен зробити зараз і в майбутньому? Чи багато залежить від ЛЮДИНИ?

Слайд 6

Нам потрібно багато зробити!

Слайд 7

Зберегти наш дім – Землю!

Слайд 8

Слайд 9

Людина, спілкуючись з природою, прагне всебічно пізнати її . Це потрібно, щоб з користю для себе і природи використовувати тіла і речовини, уміти пристосовуватися до явищ, які відбуваються у природі, і зрештою, щоб змінювати природу у бажаному напрямі.

Слайд 10

Людина тісно пов'язана з природою! Як бачиш, людина як частина природи тісно пов'язана з нею. Цей зв'язок взаємний. Якщо ж він порушується чи в ньому посилюється одна зі сторін й послаблюється інша, неминуче настають небажані для природи зміни, їх можна помітити відразу, наприклад пожежу в лісі. Але є й такі зміни, вплив яких відчувається через роки. Й на жаль, досить часто тоді, коли вже пізно щось змінити.

Слайд 11

Так, катастрофічно зменшилась чисельність багатьох представників рослин і тварин на Землі, чимало з них зникло безповоротно. Чим загрожує така втрата? Тим, що це вже необоротна зміна в природі. Незважаючи на величезні досягнення людини в науці й техніці, ще нікому не вдалося відновити подібну втрату. Тому обов'язком кожної людини є збереження представників рослинного і тваринного світу на Землі.

Слайд 12

З цією метою було створено Міжнародну спілку охорони природи і природних ресурсів. Окрема комісія цієї спілки започаткувала укладання Червоної книги, до якої занесено рідкісних і зникаючих тварин, рослини і гриби. До Червоних книг України «Рослинний світ» та «Тваринний світ» також занесено рослини і тварин, яким загрожує зникнення на території нашої держави.

Слайд 13

Зберегти природу, примножити її багатства - справа державної ваги. Тому й приймаються в нашій державі закони на користь збереження природи. Важливу роль у збереженні природи відіграють природоохоронні території. Це заповідники, національні парки і ботанічні сади, яких в Україні чимало.

Слайд 14

Серед них заповідники Асканія-Нова на Херсонщині та Михайлівська цілина на Сумщині, Нікітський ботанічний сад у місті Ялті, Шацький національний парк на Волині тощо. На їхніх територіях забороняється ведення господарських робіт, полювання на тварин, збирання насіння й плодів рослин.

Слайд 15

Біосферний заповідник Асканія-Нова - всесвітньо відомий національний заповідник України, єдиний в Європі куточок тіпчако-ковилового степу, якої ніколи не торкався плуг. Тут створено зоопарк, де зібрані птиці та звірі майже з усіх країн світу. Дикі тварини утримуються на волі або у напівволі. Більшу частину території займає мальовничий ботанічний парк з численними штучними озерами і ставками,в якому зростають дерева та чагарники всіх кліматичних зон землі. Унікальний острівець природи на землі древньої Таврії!

Слайд 16

Заповідник Асканія-Нова

Слайд 17

Жива природа - це справжній дивосвіт, який робить нашу планету неповторною у Сонячній системі. Жива та нежива природа приносить людині високу естетичну насолоду. Спілкування з нею надихає художників на створення картин, поетів і письменників - на написання чудових творів. Та й кожному з нас приємно побувати в лісі чи на березі річки, моря, помилуватися їхньою красою.

Слайд 18

Ти сам як юний природодослідник повинен брати активну участь у справі охорони природи. Вивчаючи живу природу своєї місцевості під час походів, прогулянок та екскурсій, не лише спостерігай за мешканцями лісів, луків, степів, заплав, а ще й дбайливо стався до рослин і тварин, піклуйся про їхнє збереження. Крім нас, людей, захистити і зберегти рослини і тварин на Землі нікому!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Соціологія