X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гендерні ролі і стереотипи

Завантажити презентацію

Гендерні ролі і стереотипи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “Гендерні ролі і стереотипи”.

Слайд 2

Мета : дати визначення та характеристику поняттю гендерного стереотипу в контексті різних соціологічних теорій; висвітлити проблеми його формування та становлення як важливого аспекту життєдіяльності людей сучасного суспільства.

Слайд 3

Від народження батьки виховують дитину відповідно до її статі. З цього приводу в усіх країнах існує чимало традицій. Наприклад: дівчаткам купують одяг рожевого кольору, а хлопчикам – блакитного; дівчаткам дарують ляльки, а хлопчикам – машинки.

Слайд 4

Гендер - одна з базових характеристик особистості, що обумовлюють психологічний і соціальний розвиток людини.

Слайд 5

Багатокомпонентна структура гендера визначається чотирма групами характеристик: біологічна основа; гендерні стереотипи; гендерні норми; гендерна ідентичність.

Слайд 6

Різниця між біологічними і гендерними ролями Приклад біологічної ролі - тільки жінка може народжувати дитину. Приклад гендерної ролі - піклування про немовлят (тому що і чоловік, і жінка мають біологічну можливість виконувати цю роль)

Слайд 7

Різниця між біологічними і гендерними ролями Якщо чоловіка заохочувати піклуватися про немовля або маля, він швидко може помітити, яку користь це приносить для нього, для дитини та для його стосунків із сім’єю.

Слайд 8

Гендерні ролі: усвідомлюються в процесі виховання та навчання; різні в різних культурах та часових рамках; змінюються з плином часу; змінюються відповідно до соціального та економічного рівнів розвит