X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Информация о моих увлечениях

Завантажити презентацію

Информация о моих увлечениях

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мои увлечения (хобби) “Конфліктологія” Підготувала Кучаба Олена E-mail: olena.kuchaba@gmail.com Skype: olena.kuchaba

Слайд 2

Для початку - що таке емоція? Емоція - це психічний стан, що відображає ставлення людини до себе і до того, що відбувається навколо неї. Кожна емоція має свій певний біологічний маркер. Тобто при переживанні людиною певної емоції, в кров починають виділятися певні гормони, відповідні до цієї емоції. Людина - це своєрідний мініхімзавод, на якому безперервно відбуваються хімічні реакції. Тільки на хімзаводі ці реакції заплановані виробничим процесом і знаходяться під контролем. А у людини реакції відбуваються мимоволі, хоча, в тій чи іншій мірі теж можуть контролюватися і регулюватися.

Слайд 3

Роль емоцій в конфліктній ситуації У конфліктній ситуації емоції відіграють значну роль. Часом вони здатні змусити діяти нераціонально. Реакції, що базуються на емоціях, часто призводять до конфліктів, а в уже конфліктній ситуації призводять до ескалації протидії. Такий розвиток подій негативний як для самих опонентів, так і для оточуючих.

Слайд 4

Контроль емоцій Конфлікт завжди супроводжується пережиттям емоцій, які негативно впливають на наш стан. Мистецтво управління власними емоціями полягає в умінні направляти їх у потрібне русло. Але контролювати емоції необхідно з наступних причин:

Слайд 5

1. Стрес, незмінно присутній в конфліктній ситуації, що супроводжується сильними емоційними переживаннями, призводить до зниження контролю свідомості над поведінкою. Контроль конфліктної ситуації здійснює той опонент, який зможе впоратися зі своїми емоціями.Це дозволить йому вибрати найкращу стратегію поведінки.

Слайд 6

2. По мірі ескалації конфлікту зростає емоційне залучення учасників, яке саме по собі веде до зростання конфліктності; це провокує зустрічні агресивні реакції. Урівноважений стан завадить наростанню ворожості.