X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зв'язки з громадськістю як функція державного управління

Завантажити презентацію

Зв'язки з громадськістю як функція державного управління

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зв'язки з громадськістю як функція державного управління Оксана Ярош, кандидат політичних наук, доцент

Слайд 2

ВЗАЄМОВПЛИВ

Слайд 3

Поняття “Паблік рилейшнз” Паблік рилейшнз – це функція управління, що сприяє налагодженню або підтримці взаємовигідних зв'язків між організацією та громадськістю, від якої залежить її успіх або невдача. Є.Бернейс, відомий теоретик і практик у галузі PR, підкреслював комплексний, системний та міждисциплінарний його характер.

Слайд 4

PRу – 200 років Термін PR був використаний 200 років назад, в 1807 році, ІІІ Президентом США Т.Джеферсоном. Автор Декларації незалежності США вважав, що без цілеспрямованих відносин з громадськістю демократія неможлива. Таким чином, термін PR виник у політичній сфері, але найбільшого розвитку набув у сфері бізнесу і економіки.

Слайд 5

Відмінність понять: Пабліситі – це інформація із незалежного джерела, що має цінність новин. Реклама- підвищення попиту на товар, послугу або конкретну людину. Пропаганда- поширення ідей, поглядів, програм.

Слайд 6

С.Блек: PR нагадує шахи: 10% - інтуїція; 25% - досвід; 65% - важка праця

Слайд 7

Типи PR: “Білий” – це вся діяльність в рамках діючого законодавства і тих етичних норм, які склались в суспільстві. “Сірий” – це різновид діяльності, що не порушує діючого законодавства, але діє поза межами етичних норм. “Чорний” – це використання різних форм і методів, які виходять за межі діючих норм моралі, балансують на межі порушення законодавства.