X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Здоров’я людини і навколишне середовище"

Завантажити презентацію

"Здоров’я людини і навколишне середовище"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Здоров’я людини і навколишне середовище.

Слайд 2

Фактори, що впливають на здоров'я людини: Повітря Вода Грунт Шум Суспільство

Слайд 3

Повітря Негативний вплив на здоров'я людей і навколишнє середовище роблять промислові підприємства, розташовані на території міста поблизу житлових районів

Слайд 4

Забруднене повітря дратує здебільшого дихальні шляхи, викликаючи бронхіт, астму, погіршується загальний стан здоров'я людини: з'являються головні болі, нудота, відчуття слабкості, знижується або втрачається працездатність. Встановлено, що такі відходи виробництва, як хром, нікель, берилій, азбест, багато, отрутохімікати викликають  ракові захворювання.

Слайд 5

Вода Негативний вплив на здоров'я людини впливає забруднена питна вода. Хвороби, що передаються через забруднену воду, викликають погіршення стану здоров'я, і загибель величезного числа людей. Особливо забрудненими бувають відкриті джерела води: річки, озера, ставки. Існує не мало випадків, коли забруднені джерела води стали причиною епідемій холери, черевного тифу, дизентерії, які передаються людині в результаті забруднення водних басейнів хвороботворними мікроорганізмів і бактерій.

Слайд 6

Грунт Джерелами забруднення грунту служать сільськогосподарські і промислові підприємства , а також житлові будівлі. При цьому від промислових і сільськогосподарських об'єктів у грунт надходять хімічні (у тому числі й досить шкідливі для здоров'я: свинець , ртуть , миш'як та їх сполуки ) ,а також органічні сполуки.З грунту шкідливі речовини і  хвороботворні бактерії можуть  проникнути в грунтові води ,  які можуть поглинатися з грунту рослинами , а потім через молоко і м'ясо потрапляти в організм людини. через грунт передаються такі захворювання ,як сибірська виразка і правець .

Слайд 7

Щорічно містом і селом накопичується на навколишніх територіях близько 3,5 млн. т. твердих і концентрованих відходів приблизно наступного складу: зола і шлаки, тверді залишки із загальної каналізації, деревні відходи, тверді побутові відходи, будівельне сміття, автопокришки, папір, текстиль, утворюючи міські звалища. Десятки років вони накопичує покидьки, безперестанку горять, отруюючи повітря.

Слайд 8

Шум Постійний вплив сильного шуму може призвести до зниження слухової чутливості , й викликати інші шкідливі наслідки - дзвін у вухах , запаморочення , головний біль, підвищення втоми , зниження імунітету , сприяє розвитку гіпертонії , ішемічної хвороби серця та інших захворювань. Порушення в організмі людини через шум стають помітними лише з плином часу. Шум заважає нормальному відпочинку і відновленню сил, порушує сон. Систематичне недосипання і безсоння ведуть до важких нервових розладів . Тому захист сну від шумових подразників повинна приділятися велика увага.

Слайд 9

Суспільство Для людини навколишнього зовнішнім середовищем є не тільки природа, але й суспільство. Тому соціальні умови також впливають на стан організму і його здоров'я. Сім'я впливає на становлення характеру, на духовне здоров'я її членів. Розпорядок дня членів сім'ї - один з показників способу життя. Порушення режиму відпочинку, сну, харчування в сім'ї призводить до розвитку у більшості членів сім'ї ряду захворювань: серцево-судинних, нервово-психічних, порушення обміну речовин.

Слайд 10

Висновок Погіршення стану навколишнього середовища в результаті впливу людини чинить негативний вплив на його здоров'я, тобто повертається бумерангом. Захистивши природу, ми захистимо своє майбутнє!

Слайд 11

Дякую за увагу. Підготувала Учениця 10 класу Деркач Марина

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне