X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Засоби вимірювання

Завантажити презентацію

Засоби вимірювання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Л5 Засоби вимірювальної техніки (ЗВТ)

Слайд 2

Зміст Засоби вимірювальної техніки 2 Структурні схеми засобів вимірювальної техніки і методи вимірювальних перетворень 47 Основні характеристики засобів вимірювальної техніки та їх нормування 60 Неметрологічні характеристики ЗВТ 92

Слайд 3

Засоби вимірювальної техніки (ЗВТ) Технічні засоби, які використовуються при вимірюваннях фізичних величин і мають нормовані метрологічні характеристики

Слайд 4

Слайд 5

Засіб вимірювання (3В) - ЗВТ, який повністю реалізує процедуру вимірювання. За допомогою 3В можна одержати значення вимірюваної величини. До засобів вимірювань належать: вимірювальні прилади вимірювальні системи кодові та реєструвальні 3В вимірювальні канали.

Слайд 6

Вимірювальний прилад - це засіб вимірювання, в якому створюється візуальний сигнал вимірювальної інформації. Залежно від способу відліку інформації поділяються аналогові цифрові реєструвальні.

Слайд 7

Аналоговий вимірювальний прилад - вимірювальний прилад, у якому візуальний сигнал вимірювальної інформації представляється за допомогою шкали й покажчика.

Слайд 8

Структурна схема електромеханічного приладу

Слайд 9

Цифровий вимірювальний прилад –візуальний сигнал вимірювальної інформації представляється у вигляді цифр або символів на пристрої, що показує результати.

Слайд 10

Структурна схема цифрового приладу

Слайд 11

Слайд 12

Реєструючий засіб вимірювання - засіб вимірювання для вимірювання й автоматичного запису значень вимірюваних величин, які можуть змінюватись у часі.

Слайд 13

Види запису інформації на реєструючих приладах

Слайд 14

Аналого-цифровий перетворювач - (кодовий засіб вимірювання) – засіб вимірювання, у якому створюється кодовий сигнал вимірювальної інформації.

Слайд 15

Вимірювальний канал – сукупність засобів вимірювальної техніки, засобів зв'язку та інших технічних засобів, призначена для створення сигналу вимірювальної інформації про одну вимірювану фізичну величину.

Слайд 16

Структурна схема вимірювального каналу

Слайд 17

Вимірювальна система — сукупність функціонально об'єднаних вимірювальних, обчислювальних та інших допоміжних технічних засобів для одержання вимірювальної інформації, її перетворення та обробки для подання її споживачеві або для використання у системах автоматичного керування.

Слайд 18

Вимірювальна система – сукупність вимірювальних каналів, вимірювальних пристроїв та інших технічних засобів, об'єднаних для створення сигналів вимірювальної інформації про декілька фізичних величин.

Слайд 19

Функціональні пристрої вимірювальної системи

Слайд 20

Класифікація вимірювальних систем Інформаційно-вимірювальні, контрольно-вимірювальні діагностично-вимірювальні системі

Слайд 21

Завданням інформаційно-вимірювальної системи - є визначення розмірів вимірюваних величин - параметрів досліджуваного об'єкта, тобто кількісного оцінювання процесів, що відбуваються в об'єкті. Такі системи переважно використовують в наукових дослідженнях.

Слайд 22

Контрольно-вимірювальна система крім кількісного оцінювання параметрів стану об'єкта, дає також якісну його характеристику: об'єкт (його параметри) в нормі чи ні.

Слайд 23

Діагностично-вимірювальна система Якщо один чи декілька параметрів, що характеризують стан об'єкта, виходять за межі допуску, то виникає проблема встановлення причини такого стану. Результати діагностики отримують за допомогою відповідного збудження об'єкта і вимірювання та опрацювання його реакцій на ці збудження.

Слайд 24

Вимірювальний пристрій ЗВТ, в якому виконується лише одна із складових частин процедури вимірювання (вимірювальна операція). Вимірювальні пристрої не забезпечують можливості здійснювати відлік інформації.

Слайд 25

Вимірювальний пристрій До вимірювальних пристроїв належать: міри вимірювальні перетворювачі масштабні перетворювачі компаратори обчислювальні компоненти

Слайд 26

Характеристики вимірювальних пристроїв

С