X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Залізниця

Завантажити презентацію

Залізниця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Знаєте чи ви…..? Залізниця - це свій, особливий світ, непомітний відразу. Давайте відкривати залізницю разом!

Слайд 2

Знаєте чи Ви, що всі нижні місця в пасажирських вагонах мають непарну ( нечетную ) нумерацію?

Слайд 3

Чи знаєте ви, як візуально відрізнити купейний пасажирський вагон від плацкартного? У купейного вагону пасажирського зовні з боків розташовано 2 опуклих смуги, що йдуть по всій довжині вагона, а у плацкартного таких смуг більше. Поправка: в пасажирських вагонах, що будуються на території країн що входять до колишнього СРСР, останнім часом цей принцип не дотримується.

Слайд 4

Чи знаєте Ви, як просто можна дізнатися який вид струму використовується в контактній мережі? Для цього треба порахувати кількість ізоляторів, на яких тримається контактна мережа. Якщо ізоляторів, що підтримують контактний дріт 2 - живлення йде постійним струмом, якщо 4-5 ізоляторів - змінним. Ще одна ознака постійного струму в мережі - над рейками може бути підвішений не один, а 2 контактні дроти.

Слайд 5

Чи знаєте Ви, що звичайна будівельна каска витримує напругу близько 50кВ?

Слайд 6

Чи знаєте Ви, що один залізничний трансформатор, що використовується для живлення поїздів важить близько 60 тонн, тобто стільки ж, скільки приблизно 60 легкових автомобілів?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне