X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З Днем Вчителя!

Завантажити презентацію

З Днем Вчителя!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Для вас сьогодні посмішки, вітання Жоржин і айстр та ніжна розмаїть… Найкращі, найщиріші побажання, Що йдуть від серця нашого прийміть.

Слайд 3

Як вживати кличну форму,  Щоб були ми завжди в нормі,  Відміняти дієслово  В нашій рідній давній мові,  Вчать філологи завзято.  Ох, роботи в них багато!  Прозу й поетичні твори  Вітчизняних авторів  Ми вивчаєм на уроках,  Пробуєм творить самі.  Ой багата наша мова,  Має дивнії дива,  Скільки значень має слово,  Як його хто промовля...  Дуже важко вчителям  Наші твори оцінити,  А ще важче, мабуть, їм  Нас примусити щось вчити.

Слайд 4

Що писав для нас Дефо,  І кого Ассоль чекала,  Фантастичні НЛО,  Й дама пік когось карала.  В світ казковий, неймовірний  Кличе нас дзвінок,  Зарубіжної літератури  Розпочнем урок.  Твори писані давно  Хтось на сторінках любив,  Хтось покараний за щирість,  Хтось із ненависті вбив. Когось мандри фантастичні у незвідані світи Про пригоди романтичні несподівано вели. Десь страждання, десь пригода, Десь чекала нагорода, Посмішку хтось викликав, І сльозу читач пускав. Все було, поміж рядками, Розмаїття почуттів, Складене життя томами — Твори з глибини віків.

Слайд 5

Учителю! Вклоняємось доземно   Перед великим іменем твоїм.   Вже проростають ті маленькі зерна   Під поглядом, як серце, золотим.

Слайд 6