X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як побороти несправедливість?

Завантажити презентацію

Як побороти несправедливість?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Науково – дослідницький проект Як побороти несправедливість? Виконавець: Чупілка Анастасія Вадимівна Керівник: Криворотенко Ольга Григорівна

Слайд 2

Об’єкт дослідження. фольклор, літературні твори, публіцистика, соціум. Актуальність. Потреба молодих людей в глибшому усвідомленні моральних категорій, в реальних рекомендаціях стосовно дій в певних нестандартних непередбачуваних ситуаціях. Мета. З’ясувати, що таке справедливість; на основі дослідження виробити практичні рекомендації стосовно протидії несправедливості, вказати правильні шляхи розв’язання проблемних ситуацій. Завдання. 1.Визначити теоретичну базу дослідження. 2.З’ясувати, як пов’язані справедливість та правда. 3.Аналізуючи фольклорні та літературні твори, охарактеризувати справедливість як мірило людських відносин. 4.Навести приклади різноманітних проявів справедливості та несправедливості. 5.Обґрунтувати несумісність справедливості й жорстокості. 6.На основі рекомендацій науковців та проведеного опитування виробити практичні рекомендації стосовно протидії несправедливості.  

Слайд 3

Методи дослідження: спостереження, аналіз, синтез. Практичне спрямування. Задоволення потреб молодої людини у практичних порадах стосовно вирішення складних , проблемних життєвих ситуацій. Наукова новизна. Підбір, аналіз, синтез матеріалів для наукового дослідження з різних джерел інформації, зокрема місцевий матеріал , з метою задоволення потреб конкретного колективу (моїх ровесників) . Ключові поняття. Правда, справедливість, несправедливість.

Слайд 4

Словничок 1. Справедливість - правильне(правдиве ), неупереджене ставлення до кого - небудь або до чого – небудь; 2. Людські стосунки , що ґрунтуються на моральних засадах. (Тлумачний словник української мови за редакцією Калашника ). “ Справедливість – це людські відносини, дії ,вчинки ,які відповідають морально - етичним і правовим нормам демократичного суспільства. “ (Оксана Данилевська та Олена Пометун,автори підручника «Етика»).

Слайд 5

Фольклор Притча Казка Прислів’я