X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Я хочу стати актрисою

Завантажити презентацію

Я хочу стати актрисою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Я хочу стати актрисою Презентація Веремієвої Ірини

Слайд 2

Актор Професія актора є однією з найпрестижніших в сучасному світі. Актор - це творча професія, яка вимагає від людини старанної роботи та акторської майстерності. Особливістю даної професії є те, що відомим і затребуваним актором можна стати в будь-якому віці.

Слайд 3

Функціональні обов'язки Актор повинен добре знати свого героя. Тому головне завдання актора - повністю вжитися в роль свого героя і показати глядачам його життя. Головними інструментами роботи актора є його голос, міміка, жести, хода.Головний інструмент у руках актора-це він сам.

Слайд 4

Але найголовніше в майстерності актора, що слова які належать комусь, повинні стати твоїми, чіпати твоє серце, розпалюють твою душу. І це найважче.   

Слайд 5

Кваліфікаційні вимоги Далеко не кожна людина може стати актором.      Для цього, перш за все потрібно мати: -талант від природи;      -театральну або акторську освіту;      Крім цього, актор повинен володіти: -чарівністю;      -добре поставленим голосом;      -великою самовіддачею;      -бути безпосереднім;      -харизматичним;      -вміти перевтілюватися і імпровізувати;      -мати хорошу пам'ять;      -почуття гумору.

Слайд 6

Актор повинен бути здатним витримувати великі навантаження, бути готовим до ненормованого графіку роботи, трудитися в поті чола. Актор повинен вміти концентруватися лише на своїй роботі, домашні клопоти та проблеми, особисте життя в цей час повинні відходити на другий план.

Слайд 7

Кар'єра і заробітна плата Професія актора є дуже перспективною. Професійний успіх залежить від досвіду роботи, таланту і цілеспрямованості актора. Професія актора кіно є однією з найбі