X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Впровадження системи утилізації

Завантажити презентацію

Впровадження системи утилізації

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект Впровадження системи утилізації ртутовмістних ламп у м. Рівне Проект реалізовується за підтримки Фонду Східна Європа за рахунок коштів, наданих Фондом Євразія та Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) Міська молодіжна громадська організація

Слайд 2

Проводилось Інститутом соціальних досліджень Національного університету «Острозька академія». Час проведення: липень 2012 року. Дослідження проводилося методом вибіркового опитування (анкетування). Вибіркова сукупність – 651 респондент. Основа вибіркової сукупності базувалася на ключових параметрах генеральної сукупності, які є статистично важливими: стать, вік респондентів. Статистично можлива похибка репрезентативності вибірки 4%, що дає підстави поширювати результати дослідження на усіх жителів м. Рівне віком від 18 років. Мета дослідження: визначити реальний об’єм використання населенням м. Рівне енергоощадних ламп, рівень обізнаності мешканців з правилами безпечного поводження із ртутовмістними лампами, оцінити рівень відповідальності мешканців при їх використанні. Соціологічне дослідження Проект «Впровадження системи утилізації ртутовмістних ламп у м. Рівне»

Слайд 3

Чи використовуєте енергоощадні лампи для освітлення у своїй квартирі (будинку)? Скільки у Вашій квартирі (будинку) встановлено енергоощадних ламп ? Як давно Ви почали використовувати для освітлення Вашої квартири (будинку) енергоощадні лампи ?

Слайд 4

Де Ви найчастіше купуєте енергоощадні лампи? Скільки відпрацьованих енергоощадних ламп Ви вже замінили на нові?

Слайд 5

Що Ви зробили із непрацюючими енергоощадними лампами? Чи відомо Вам, що енергоощадні лампи містять пари ртуті і тому потребують спеціальної утилізації після їх використання? Чи відомо Вам, що батарейки містять небезпечні хімічні елементи і тому потребують спеціальної утилізації після їх використання?

Слайд 6

На Вашу думку, чи потрібно у місті налагодити систему збору та безпечної утилізації відпрацьованих енергоощадних ламп, батарейок? Хто, на Вашу думку, має налагодити систему збору та безпечної утилізації відпрацьованих енергоощадних ламп, батарейок?

Слайд 7

Чи готові Ви сплачувати за безпечну утилізацію відпрацьованих енергоощадних ламп та батарейок? За яких умов Ви б погодились оплачувати безпечну утилізацію енергоощадних ламп, батарейок?

Слайд 8

Абсолютні показники. Загальний об’єм використовуваних рівнянами енергоощадних ламп: 699 678 шт. Загальний об’єм енергоощадних ламп, які вже замінили рівняни в процесі експлуатації: 604 709 шт. Загальний об’єм енергоощадних ламп за видом утилізації: Викинуто у смітник – 223 743 шт. Віднесено у магазин – 34 468 шт. Віднесено до спеціалізованого підприємства – 6 932 шт. Досі зберігаються в помешканнях - 73 170 шт.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне