X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив водно-ерозійних процесів на розподіл радіонуклідного забруднення в ґрунті та воді на прикладі ВП НУБіП України навчально-дослідне господарство “Ворзель”

Завантажити презентацію

Вплив водно-ерозійних процесів на розподіл радіонуклідного забруднення в ґрунті та воді на прикладі ВП НУБіП України навчально-дослідне господарство “Ворзель”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ Вплив водно-ерозійних процесів на розподіл радіонуклідного забруднення в ґрунті та воді на прикладі ВП НУБіП України навчально-дослідне господарство “Ворзель” Соломенник Володимир Миколайович факультет екології та сталого розвитку Науковий керівник: д.б.н., проф. Гудков І.М.

Слайд 2

Актуальність теми В Україні площі сільськогосподарських угідь, забруднених радіоактивними речовинами в такій мірі, що становлять небезпеку при веденні сільськогосподарського виробництва, досягають 4,6 млн. га. Це більше як 12% усіх сільськогосподарських угідь країни, розташованих на території 73 районів 11 областей. Забрудненими вважаються 4,4 млн. га лісів, що становить майже 40% усіх лісів нашої держави. Одним з методів вивчення міграції радіонуклідів під впливом водно-ерозійних процесів є картографування ґрунтів. Аналізуючи карти (плани в горизонталях) та нанесені на карту точки відбору проб з результатами вимірювань в різні часи, можна одержати певне уявлення про розповсюдження і характер міграції радіонуклідів в ґрунтах сільськогосподарського призначення. .

Слайд 3

Обє'кт дослідження Еродовані землі ВП НУБіП України навчально–дослідне господарство “Ворзель”

Слайд 4

Предмет дослідження Особливості міграції радіонуклідів під впливом водно-ерозійних процесів на еродованих землях досліджуваної ділянки