X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Волонтерський рух у школі

Завантажити презентацію

Волонтерський рух у школі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Волонтерський рух у школі Семінар з волонтерського руху в школі № 41

Слайд 2

В О Л О Н Т Е Р С Ь К И Й Р У Х Семінар з волонтерського руху в школі № 41 Волонтерський рух — це доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбуткової діяльності, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому.

Слайд 3

В О Л О Н Т Е Р Семінар з волонтерського руху в школі № 41 В о л о н т е р (від лат. „voluntarius” – воля, бажання, від англ. „voluntary” – добровільний, доброволець, йти добровільно) – це особа, яка за власним бажанням допомагає іншим.

Слайд 4

В О Л О Н Т Е Р С Т В О СЕМІНАР З ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ В ШКОЛІ № 41 ДІЯЛЬНІСТЬ НА ОСНОВІ ДОБРОЇ ВОЛІ

Слайд 5

Бути Волонтером це: СЕМІНАР З ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ В ШКОЛІ №41 Відповідальність за своє рішення та вчинки; Оптимістичний погляд на життя; Любов та співчуття до скривджених долею; Охорона прав дитини; Надія на перемогу; Талант бути потрібним людям; Енергійний спосіб життя; Радість спілкування!

Слайд 6

ГРУПИ ВОЛОНТЕРІВ СЕМІНАР З ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ В ШКОЛІ № 41 1. Підлітки та юнаки, учні старших класів шкіл 2. Студенти вищих навчальних закладів 3. Батьки проблемних дітей та підлітків 4. Фахівці – волонтери

Слайд 7

1 8 9 5 СЕМІНАР З ВОЛОНТЕРСЬКОГО Р