X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Військово-Морські Сили Збройних Сил України"

Завантажити презентацію

"Військово-Морські Сили Збройних Сил України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Військово-Морські Сили Збройних Сил України

Слайд 2

Зміст Загальне поняття. Трішки історії. Марш ВМС України. Роди сил Військово-Морських Сил України. Кораблі Військово-Морських Сил України.

Слайд 3

Загальне поняття Військово-Морські Сили Збройних Сил України  — вид Збройних Сил України, призначений для захисту суверенітету і державних інтересів України на морі, розгрому угруповань ВМС противника в своїй операційній зоні самостійно та у взаємодії з іншими видами Збройних Сил України, сприяння Сухопутним військам України на приморському напрямку. У складі ВМС України служить 15470 осіб. На озброєнні 4 корвети, 1 фрегат, 1 підводний човен, 26 допоміжних кораблів і 35 літаків.

Слайд 4

Історія Історія українського флоту сягає часів Київської Русі. За тих днів руський княжий флот забезпечував торгову безпеку у Чорному і Азовському морях. Існували віддалені руські морські торгові і державні колонії Тмутараканського князівства, на Дунаї, Дону і Волзі. За часів Української Народної Республіки російський імператорський Чорноморський флот перейшов під український прапор. За часів Української Держави весь Чорноморський флот увійшов до складу українських військово-морських сил. Під час Другої світової війни, Чорноморський флот СРСР вів активну боротьбу з сухопутними та морськими військами країн Осі, приймав участь в обороні Севастополя. Остаточний розподіл Чорноморського флоту відбувся 28 травня 1997 року за двосторонньою угодою між Україною та Російською Федерацією.

Слайд 5

Марш ВМС України Прапор Військово-Морських Сил України