X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виробничі інвестиції

Завантажити презентацію

Виробничі інвестиції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вище професійне училище Житомирського державного технологічного університету з предметів «Основи галузевої економіки і підприємництва» та «Технологія комп’ютерної обробки інформації» на тему : «Виробничі інвестиції» Розробили: викладач Забродська А.Г. викладач Чайковська Ю.В. Житомир – 2013

Слайд 2

Інвестиції – це сукупність усіх видів майнових та інтелектуальних цінностей, що вкладаються в об’єкти підприємницької діяльності, в результаті якої створюється прибуток (доход) або досягається соціальний ефект. До названих цінностей можуть належати: ► кошти, цільові банківські вклади,акції та інші цінні папери; ► рухоме і нерухоме майно (будинки, споруди, устаткування, інші матеріальні цінності); ► сукупність технічних, технологічних та інших знань, оформлених у вигляді технологічної документації («ноу – хау»); ► права користування землею, водою, ресурсами, будинками, спорудами, обладнанням ► інші цінності.

Слайд 3

Юридичні та фізичні особи, які здійснюють вкладання капіталу (інвестування) називаються інвесторами Інвестиційна діяльність підприємства – це сукупність практичних дій інвесторів та учасників щодо здійснення інвестицій для одержання доходу або прибутку. Мета інвестиційної діяльності: забезпечення ефективного здійснення інвестиційної стратегії.

Слайд 4

Види інвестицій Фінансові інвестиції – це використання капіталу для придбання акцій, облігацій, що випускаються державою або підприємствами. Реальні інвестиції – це вкладання капіталу з метою відтворення реальних матеріальних (будинки, споруди, обладнання, передавальні пристрої) і нематеріальних ( технічна, технологічна та інша документація, патенти, «ноу-хау») активів підприємства. Такі реальні інвестиції називаються виробничими (оскільки вони спрямовані у виробництво) або найчастіше капітальними вкладеннями.

Слайд 5

Характеристика реальних інвестицій підприємства (капітальних вкладень) За термінами виділяють: - короткострокові – від кількох місяців до 3-х років; - середньострокові – 3 – 10 років; - довгострокові – більш ніж 10 років Прямі інвестиції – це вкладання капіталу в певні об’єкти самим інвестором без участі фінансових посередників. Непрямі інвестиції передбачають участь у інвестиційному процесі різного роду фінансових установ (банків та фондів) як посередників.