X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виховання ідеалу

Завантажити презентацію

Виховання ідеалу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Мета: Виховання ідеалу всебічно розвиненої особистості, що йде з глибин віків, передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України, які включають у себе національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, правову, трудову, фізичну, екологічну культуру, розвиток індивідуальних здібностей і таланту.  

Слайд 3

Особистісно зорієнтоване формування особистості направлене на розвиток потреб, інтересів, нахилів, здібностей, характеру, здоров’я, працездатності, довговічності. Духовний розвиток особистості в процесі її соціалізації, виховання і саморозвитку. Відновлення почуття національної гідності, висвітлення правдивої історії, повернення до культурних надбань.

Слайд 4

Найважливішою громадянською рисою особистості є сформованість національної самосвідомості, любові до рідної землі, свого народу, готовності до праці в ім’я України. Формування національної самосвідомості передбачає освоєння молоддю своєї етнічної спільності, національних цінностей (мови, території, культури), відчуття своєї причетності до розбудови національної державності, патріотизм, що сприяє утвердженню власної національної гідності, внутрішньої сподоби, гордості за своєю землею. Національна ідея має бути не просто атрибутом національної свідомості, чисто духовним феноменом, а поштовхом до практичних справ, як було у кращих синів і дочок нашого народу споконвіку.

Слайд 5

Становлення демократичних стосунків, реалізація права на вибір ідеологічної та політичної позиції.  Формування патріотичних почуттів, вироблення і зміцнення високого ідеалу служіння своєму народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання своєї держави. Вивчення української мови з метою глибше пізнати традиції, звичаї, психологію, національний дух українців.  Формування світогляду як узагальненої системи поглядів на світ, на своє місце в ньому, розуміння смислу життя. Формування родинно-побутової культури, норм стосунків у сім’ї, виховання шанобливого ставлення до батьків, жінки – матері, дідуся, бабусі.