X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Виготовлення фартуха"

Завантажити презентацію

"Виготовлення фартуха"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виготовлення фартуха Творчий проект Робота Учениці 11 класу Зіменко Марини

Слайд 2

Вміст: Історія фартуха Обладнання та матеріали Зняття мірок Технологічна послідовність Ціна виробу

Слайд 3

Історія фартуха починається з Давнього Єгипту Єгиптяни користувалися примітивним драпіруванням. Це був шматок тканини, середня частина якого, зібрана в складки. Вона прикріплювалася спереду до пояса (який представляв собою вузьку смужку шкіри).

Слайд 4

Фартухи знайомі чи не кожній людині. При роботі вони - надійні захисники від бруду. До того ж це гарна прикраса жіночого вбрання, а робочі фартухи входили в комплект професійного одягу. Фартух-це широко розповсюджена і майже не змінена частина одягу з давніх часів до наших днів. З історії

Слайд 5

У XVI ст. два фартуха становили спідницю. Він так само прикрашав дружин знаменитих городян. У Німеччині дружини бюргерів носили фартухи (білі або кольорові), іноді навіть подвійні (спереду і ззаду).

Слайд 6

приклади

Слайд 7

Однак у наші дні для захисту від шкідливих виробничих факторів розробляється новий спеціальнаий одяг - це халати та комбінезони. Зникає фартух з гардеробу домогосподарок.

Слайд 8

Для роботи мені знадобились:

Слайд 9

Підбираємо тканину потрібного забарвлення