X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВИДИ СЕМІНАРІВ, ВИМОГИ ДО ЇХ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ

Завантажити презентацію

ВИДИ СЕМІНАРІВ, ВИМОГИ ДО ЇХ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВИДИ СЕМІНАРІВ, ВИМОГИ ДО ЇХ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВИРОБНИЧА НАРАДА ПРАЦІВНИКІВ ІППО 16 вересня 2008 р.

Слайд 2

ЕТИМОЛОГІЯ та ЛЕКСИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ СЛОВА Семінар – від лат. semіnarium – розсадник. Вид навчальних занять практичного характеру, спрямованих на поглиблене опрацювання теоретичного матеріалу.

Слайд 3

РІЗНОВИДИ СЕМІНАРІВ У ВНЗ ВНЗ

Слайд 4

Передують власне семінарам, виконують підготовчу та вступну роль, спрямовані на формування вмінь самостійної роботи. Технологія передбачає: формулювання теми заняття; організацію навчальної діяльності безпосередньо на занятті з урахуванням етапів роботи; підсумкове слово викладача.

Слайд 5

Технологія передбачає: попереднє визначення теми і основних питань для обговорення; ознайомлення зі списком літератури для опрацювання та методичними рекомендаціями; обговорення основних проблем теми; дискусія; підбиття підсумків.

Слайд 6

Спрямовані на формування умінь та навичок проведення наукових досліджень. Технологія передбачає: акцентування уваги на важливості визначеної кафедрою теми; методичні рекомендації щодо підготовки наукових повідомлень; закріплення за студентами конкретних тем, складання календарного плану підготовки матеріалів; виступи з науковими повідомленнями; обговорення аспектів проблеми; підбиття підсумків.