X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види макіяжу в залежності від призначення зачіски

Завантажити презентацію

Види макіяжу в залежності від призначення зачіски

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Види макіяжу в залежності від призначення зачіски

Слайд 2

Види макіяжу Діловий Романтичний Спортивний Авангардний Східний Ретро Японський Весільний

Слайд 3

Діловий стиль Тіні: сіра, синя, бежево-коричнева гамма; насичені відтінки болотного, мідного, коричневого сірого. Акценти можна зробити чорним. Туш: не перевантажувати вії. Лише злегка торкнутись нижніх, а верхні від коріння до кінців. Рум’яна: для корекції обличчя і здорового вигляду. Помада: не яскрава, матова (можна тілесного кольору) або зволожуюча помада з легким блиском. Олівець для губ: натуральний відтінок.

Слайд 4

Класичний стиль

Слайд 5

Романтичний стиль Акцент роблять або на очах, або на губах. Акцент на очі: карі очі – жовто-оранжевий, шоколадний; голубі – голубий, синій, синьо-зелений; зелені – світло-зелений, синьо-зелений; сірі – сіро-стальний, синій Нижні повіки підкреслюємо олівцем під колір тіней. Помада приглушена. Акцент на губи: Чіткий контур, перламутрова помада або блиск для губ. Русий і біла шкіра - ніжно-бузковий блиск для губ з ефектом глянцю. Волосся кольору платини - чорні стрілки і червона помада. Смугляві - помада бузково-рожевого кольору. Сріблясті тіні для вік зі світлою матовою помадою. Блондин – розово-коричнева помада.

Слайд 6

Романтичний стиль

Слайд 7

Спортивний стиль Це мінімум косметики. Трохи прозорої світлої пудри на обличчя, якщо особа не схильна до блиску те можна і від пудри відмовитися, трохи туші і блиск на губи. Від сріблясто-блакитних тіней до теплих або холодних тонів червоного. Рум'яна рудувато-бежевого кольору Контурним олівцем мідно-коричневого кольору обкреслюють форму губ, всю поверхню покривають помадою золотисто-мідного кольору. Помаду можна вибрати іншого кольору, з блиском.

Слайд 8

Спортивний стиль

Слайд 9

Авангардний стиль Не для повсякденного життя. В основному, це епатажні авторські роботи для подіумів Відрізняється своєю оригінальністю і креативністю. Він передбачає несподівані аксесуари і "божевільні варіації". Рекомендується упевненим в собі, схильним до епатажу жінкам будь-якого віку, незалежно від зовнішніх даних

Слайд 10

Авангардний стиль

Слайд 11

Східний стиль Східний макіяж має таку особливість як яскравий макіяж очей з чорним підведенням по всьому оку. Яскравий і довгі стрілки, брови, що чітко промальовували, перламутрові тіні і декілька шарів туші на верхніх і нижніх віях особливість цього стилю макіяжа.

Слайд 12

Східний стиль

Слайд 13

Ретро Це шкіра кольору слонової кісті, виділені, широкі брови і яскраво червоні губи. Для ретро макіяжа спочатку потрібно скористатися коректором і замаскувати всі почервоніння і нерівності. Нанести тон і виділити скули рум'янами. Виділити брови олівцем, обвести очі темним підведенням або олівцем, нанести туш на вії і нанести на губи червону помаду.

Слайд 14

Ретро

Слайд 15

Японський стиль Цей стиль макіяжа нагадує фарфорових ляльок. Шкіра бліда, тіні рожевого або бежевого відтінку, чорне підведення із стрілками, червона або рожева помада.

Слайд 16

Весільний макіяж Весільний макіяж робить весь акцент на очі. Очі чітко промальовують, використовують накладні вії, рум'яна, тон накладають на всі відкриті ділянки тіла, щоб не було відмінностей від кольору особи. На губи наносять стійку помаду. Відтінки макіяжа ніжні, світлі, пастельні.

Слайд 17

Весільний макіяж

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне