X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Успішна співбесіда з працедавцем

Завантажити презентацію

Успішна співбесіда з працедавцем

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема 8 Успішна співбесіда з працедавцем

Слайд 2

ПЛАН Вдала співбесіда з працедавцем Типові питання на співбесіді «Пастки» і провокації на співбесіді

Слайд 3

1. Вдала співбесіда з працедавцем Ваша мета - справити враження на інтерв'юера своїми відповідями і якістю попередньої підготовки. Цим Ви продемонструєте свою зацікавленість і покажете, що Ви прийшли не тільки довідатися, що зможуть запропонувати Вам, але і продумали заздалегідь, чим Ви можете бути корисні.

Слайд 4

Підготовка до співбесіди містить основні етапи: Збір інформації про компанію, у якій Ви будете проходити співбесіду. Важливі для підготовки аспекти. Рекомендації, що стосуються поведінки і стилю спілкування в процесі інтерв'ю. Питання, які Вам можуть задати на співбесіді. Про що можете запитати Ви. Поведінка після співбесіди.

Слайд 5

Збір інформації про компанію, у якій Ви будете проходити співбесіду Яку продукцію, чи які послуги пропонує організація? Де і кому реалізується продукція? Скільки років існує організація? Наскільки змінилися основні задачі організації з часу її заснування? Чи досить стабільний склад керівництва чи керівництво часто міняється? Чи є організація державною чи приватною власністю?