X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
технологічні властивості сплавів металів

Завантажити презентацію

технологічні властивості сплавів металів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Технологічні властивості металів і сплавів металів.

Слайд 2

Ліквація - виникнення неоднорідності при затвердінні сплаву в результаті ряду причин. Внутрішнє напруження - внутрішні сили, що виникають у тілі, яке деформується під впливом зовнішніх механічних або температурних впливів. Обробка, при якій немає зміцнення (наклепу) металу, називається гарячою. Обробка металу тиском (пластична деформація) нижче температури кристалізації викликає наклеп і називається холодною.

Слайд 3

Випал - нагрівання і витримка при високій температурі (в обпікових печах) різних матеріалів для додавання їм необхідних властивостей або видалення домішок (наприклад, випал руди, глини, кераміки). Обпік - термічна обробка матеріалів (наприклад, металів, напівпровідників, скла), що полягає в нагріванні до визначеної температури, витримці і повільному охолодженню. Мета - поліпшення структури і оброблюваності, зняття внутрішніх на пружень. Загартування - термічна обробка матеріалів, що полягає в нагріванні і наступному швидкому охолодженні з метою фіксації високотемпературного стану матеріалу або запобігання (придушення) небажаних процесів, що відбуваються при повільному охолодженні. Відпуск металів - термічна обробка загартованих сплавів (головним чином нержавіючої сталі): нагрівання (нижче нижньої критичної точки), витримка і охолодження. Мета - оптимальне поєднання міцності, пластичності і ударної в'язкості.

Слайд 4

Міжнародними стандартами (ISO, 1989) усі сплави металів розділені на групи: 1 - Сплави благородних металів на основі золота. 2 - Сплави благородних металів, що містять 25-50% золота або платини або інші дорогоцінні метали. 3 - Сплави неблагородних металів. 4 - Сплави для металокерамічних конструкцій: а) з високим вмістом золота (> 75%); б) з високим вмістом благородних металів (зо лота і платини або золота і паладію - > 75%); в) на основі паладію (більше 50%); г) на основі неблагородних металів: - кобальту (+ хром > 25%, молібден > 2%); - нікелю (+ хром > 11%, молібден > 2%).

Слайд 5

Сплави на основі благородних металів підрозділяються на: золоті; золото-паладієві; срібно-паладієві.