X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Своєрідність опери Ж. Бізе "Кармен" як основа хореографічних інтеретацій

Завантажити презентацію

Своєрідність опери Ж. Бізе "Кармен" як основа хореографічних інтеретацій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ж. Бізе Р. Петі А. Алонсо А.Гадес Р.Агілар М. Ек Є. Панфілов М. Боурн Р. Поклітару В. Єлізаров

Слайд 2

Символічний ряд в хореографічних інтерпретаціях опери Ж. Бізе “Кармен” Опера “Кармен” Хореографічні інтерпретації символ перемоги, як ствердження ідеалу (Р. Петі) символ узагальненого смислу буття (А.Алонсо) символ стихії як життя і смерті (А. Гадес) символ істинної та уявної свободи (Є.Панфілов) символ вільного начала (М. Ек) символ свободи кохання символ свободи особистості (Р. Агілар) символ пристрасті та інтриги кохання (В. Єлізаров) символ тріумфу життєствердження (Р. Поклітару) символ свободи кохання (М. Боурн)

Слайд 3

“Кармен” Ролана Петі Особливості твору: Р. Петі не прагне витримки іспанського колориту; - рішуче прибирає романтичний флер з Кармен та зберігає її жіночу красу та облесливість.

Слайд 4

Альберто Алонсо “Кармен-сюїта” Спектакль – це не тільки розповідь про життя Кармен, але й спроба виразити її внутрішнє життя. В балеті не перекладено на танець оперу Ж. Бізе і літературну першооснову, а засобами хореографії розкрито повний образ Кармен - бунт свободи проти традиції.

Слайд 5

Антоніо Гадес “Кармен-фламенко” Спектакль про людину нового часу і стихії поза історичних пристрастей. На відміну від опери трагічним героєм, який вступає в поєдинок з фатальністю є Хосе. Антипод його – Кармен. Лінія життя-двобою з долею утворює символічний та смисловий стрижень балету.

Слайд 6

Рафаель Агілар “Кармен” Балет Р. Агілара дихає чуттєвістю: індивідуалізм на межі з ексцентричністю, кохання, пристрасть і смерть. Агілар створює «Кармен» як символ демонічної жінки. Хореограф піднімає проблему конфлікту людини з оточуючим «середовищем».