X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Світ книжок

Завантажити презентацію

Світ книжок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Світ книжок» Бібліотека гімназії №172 Виконали: Попович Олена Ветчинкіна Анастасія Пущина Анастасія

Слайд 2

Коротка історія книги Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, усю свою мудрість вони довірили книгам. Вони відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, зазирнути в майбутнє. Шлях розвитку книги був довгим і складним. Який тільки матеріал не використовували люди для виготовлення книжок: глину, листя та кору дерев, шкіру тварин, бамбук, папірус, шовк. Паперові книги з’явилися в Європі у ХІІІ ст., їх довгий час писали від руки. Одна книга виготовлялася інколи 5-7 років і коштувала дуже дорого. У XV столітті було винайдено спосіб друкувати книги. Перша друкована книга в Україні була видана Іваном Федоровим у 1574 році у Львові. Називалася вона “Апостол”.

Слайд 3

Слайд 4

Довіряючи всі свої знання і досвід книгам, люди навчилися зберігати їх. Скарбницями книг називають бібліотеки. У перекладі з давньогрецької мови слово “бібліотека” означає приміщення, де зберігаються книги (“бібліо” – книга, “тека” - сховище). Бібліотеки з’явилися з незапам’ятних часів. Давні єгиптяни називали їх “аптеками для душі”, тому що книги робили людську душу благородною та чуйною, а розум – сильним. В Україні перша бібліотека з’явилася за часів Київської держави, її створив князь Ярослав Мудрий у 1037 році.

Слайд 5

Ласкаво просимо!

Слайд 6

Нашу бібліотеку засновано у 1995 році. Її книжковий фонд становить: - 40700 – підручників. - 1520– художньої літератури. Бібліотека обслуговує 1095 читачів.

Слайд 7

У нашій читальній залі можна користуватися літературою, яка додому не видається. Тут зібрані кращі книги з усіх питань, видання, які є в бібліотеці в одному примірнику, а також газети і журнали. Книги у бібліотеці розміщені на стелажах, кожна з них має своє місце. Усі багатства бібліотеки відкриті на книжкових поличках і виставках.

Слайд 8

У нашій бібліотеці є безліч виставок та тематичних полиць.