X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Студентство, як соціальна група

Завантажити презентацію

Студентство, як соціальна група

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Студент (з лат. studens — що старанно працює, займається; лат. studiosus - що цікавиться) в Українському педагогічному словнику трактується як учень вищого навчального закладу. Студентство – це особлива соціальна група, що формується з різних соціальних утворень суспільства і характеризується особливими умовами життя, праці, побуту, особливою суспільною поведінкою й психологією, для якої набуття знань і підготовка себе для майбутньої роботи у суспільному виробництві, науці і культурі є головним і здебільшого єдиним заняттям.

Слайд 3

За законами України студент — особа, яка в установленому порядку зарахована до вищого навчального закладу та навчається за денною (очною), вечірньою або заочною, дистанційною формами навчання з метою здобуття певних освітнього й освітньо-кваліфікаційного рівнів.

Слайд 4

Студентський вік характеризується найбільш сприятливими умовами для психологічного, біологічного і соціального розвитку. Висока швидкість пам’яті, реакції, пластичність у формуванні навичок. Становлення характеру та інтелекту. Розвиток морально-ціннісних й естетичних почуттів. Формування соціальних ролей дорослого: громадянських, професійних, економічних, сімейних. Формування і закріплення схильностей, інтересів. Визначення життєвих цілей та прагнення. Досягнення високого рівня розвитку фізичних, інтелектуальних сил та творчих можливостей.

Слайд 5

Студентство – це особлива соціальна група, що формується з різних соціальних прошарків суспільства і характеризується особливими умовами життя, праці, побуту, особливою суспільною поведінкою і психологією, для якої набуття знань і підготовка до майбутньої професійної праці у суспільному виробництві, науці і культурі є головним і здебільшого єдиним заняттям.

Слайд 6

Студентство є особливою соціальною групою, наділеною певними ознаками автономії, воно виконує особливу роль у системі суспільного розподілу праці, яка полягає у підготовці до виконання функцій інтелігенції. Не беручи безпосередньої участі у виробництві матеріальних і духовних цінностей, студентство проте бере участь в продуктивній і непродуктивній праці у формі навчання, роль якої в суспільстві постійно зростає.