X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Стоунхендж"

Завантажити презентацію

"Стоунхендж"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стоунхендж Виконала Учениця 11-Б класу Халімон Заріна

Слайд 2

Стоунхе ндж (англ. Stonehenge, від староанглійського Stan Hengues — «Висячі Камені») — мегалітична споруда, що складається з декількох кілець із гігантських (до 8,5 м висотою) каменів. Розташований в Англії на горбистій пустці поблизу міста Солсбері (графство Вілтшир) за 130 км на південний захід від Лондона на Солсберійській рівнині

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Стоунхендж був кільцевим ровом з двома валами і, можливо, слугував кладовищем. По колу вздовж зовнішнього валу розташовані 56 маленьких похоронних «ямок Обрі», названих так на честь Джона Обрі, який першим описав їх в XVII столітті. На північний схід від входу в кільце стояв величезний, семиметровий П'ятковий камінь.

Слайд 6

В цілому Стоунхендж є спорудою з 82 п'ятитонних мегалітів, 30 кам'яних блоків, вагою по 25 тонн і 5 величезних так званих трилітів, каменів, вага яких досягає 50 тонн. Складені кам'яні блоки утворюють арки, які служили колись бездоганним покажчиком сторін світу.

Слайд 7

У Середні століття вважалося , що спорудив король кельтського племені бриттів в пам'ять про битву з саксами . За переказами , його побудував за одну ніч головний чарівник бриттів Мерлін . Міф про кельтське походження Стоунхенджа протримався напрочуд довго.

Слайд 8

До недавнього часу вчені припускали , що цей монумент споруджений в 2000 до н.е. жили на Британських островах племенами для спостереження за Сонцем і Місяцем. Але останні дані сучасної науки примушують переглянути багато висновків дослідників. Зараз археологи зійшлися в думці , що цей архітектурний пам'ятник зведений в три етапи між 2300 і 1900 рр. . до н.е. А недавні дослідження цієї території показали , що люди жили тут ще в 7200 році до н.е. , задовго до створення Стоунхенджа.