X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
10:Спілкування як категорія, його особливості, види.

Завантажити презентацію

10:Спілкування як категорія, його особливості, види.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА 10:Спілкування як категорія, його особливості, види. План 1. Особливості та види спілкування. 2. Ефективне слухання як елемент процесу спілкування. 3. Умови успішного спілкування. Бар’єри у спілкуванні. 4. Стилі педагогічного спілкування.

Слайд 2

Педагогічне спілкування — система соціально-психологічної взаємодії між учителем та учнем, спрямована на створення оптимальних соціально- психологічних умов для спільної діяльності. 1. Особливості та види спілкування.

Слайд 3

Функції спілкування: — контактна (встановлення контакту як стану обопільної готовності до приймання і передавання повідомлення, змісту взаємозв'язку); — інформаційна (обмін повідомленнями: прийом, передавання інформації; обмін думками, задумами, рішеннями тощо); — спонукальна (стимуляція активності партнера з комунікації, спрямування його на певні дії); — координаційна (взаємне орієнтування й узгодження дій для організації спільної комунікативної діяльності); — управлінська (керування своєю поведінкою, вплив на інших людей).

Слайд 4

— пізнавальна (сприйняття, осмислення змісту інформації, пізнання внутрішнього стану співрозмовника; розуміння і вивчення навколишнього світу, особистості, колективу, себе); — експресивна (можливість доступно, цікаво й емоційно-виразно передавати знання, формувати уміння й навички; збудження в партнерові необхідних емоційних переживань (“обмін емоціями”)); — встановлення відносин (усвідомлення власного місця в системі рольових, статусних, ділових, міжособистісних та інших комунікативних зв'язків); — організація впливу (зміна стану, поведінки, рівня комунікативних знань, умінь, досвіду, ціннісно-мотиваційної сфери співрозмовника тощо);