X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Соціальні програми влади і бізнесу в забезпеченні ліками пільгових категорій населення м. Полтава

Завантажити презентацію

Соціальні програми влади і бізнесу в забезпеченні ліками пільгових категорій населення м. Полтава

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Соціальні програми влади і бізнесу в забезпеченні ліками пільгових категорій населення м. Полтава Юрій Худяк: засновник ТОВ “ФК “ПРОВІЗОР” Таїланд, 2009.

Слайд 2

Соціальні програми: “ДОБРА СПРАВА” “МІСТО БЕЗ ОКОЛИЦЬ” “10% знижка для студентів” “10% знижка для дітей” “10% знижка в Диканьці”

Слайд 3

ТОВ “ФК “ПРОВІЗОР” перспективний оператор фарм ринку, який працює під ТМ “Ваша Аптека”; перша аптека заснована 20 січня 2004 року; в складі мережі 17 аптечних закладів; 12 аптек є власністю компанії; кожен рік відкривається 3-4 аптеки; створено 114 робочих місць. Дбаємо про Вас!

Слайд 4

Соціальний проект Дбаємо про Вас!

Слайд 5

Соціальний проект “Добра справа” створений за ініціативи міського голови м. Полтава А.В. Матковського і активної підтримки ТОВ “ФК “ПРОВІЗОР”; початок роботи – 1 вересня 2006 року; 20% знижка на ліки та вироби медичного призначення для пільгових категорій населення; в проекті працює 4 аптеки; надано послуг –1156214 клієнтам ; сума заощаджених коштів для пільговиків 7 646 569,02 грн.; заплановано відкриття 5 соціальної аптеки в м. Полтава, за адресою: вул. Красіна, 81. Дбаємо про Вас!

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9