X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
скульптурні спадщини Івана Ковалерідзе, Василя Бородая

Завантажити презентацію

скульптурні спадщини Івана Ковалерідзе, Василя Бородая

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 11-Б класу Воскобойник Тетяна

Слайд 2

У першій половині XX ст. розгорнуте будівництво сприяло розвиткові не тільки монументальних, а й станкових форм скульптури. Одним із найважливіших завдань того часу було створення проекту пам’ятника геніальному синові українського народу Т. Шевченкові.

Слайд 3

Український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист, художник кіно. Скульптурна спадщина Івана Ковалерідзе

Слайд 4

Творчий скульптурний доробок Івана Кавалерідзе є надзвичайно значущим в українському образотворчому мистецтві. Твори художника прикрашають площі й вулиці наших міст донині.

Слайд 5

За роки життя І. Кавалерідзе створив велику кількість монументальних і станкових творів, меморіальних дошок та барельєфів. Він є автором пам’ятників княгині Ользі у Києві, Т. Шевченку в Ромнах, Полтаві, Г. Сковороді в Лохвиці та ін.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Останнім твором І. Кавалерідзе став пам’ятник Ярославу Мудрому, встановлений уже за часів незалежності нашої Батьківщини поблизу Золотих Воріт у Києві. При його створенні за основу було взято модель, виконану І. Кавалерідзе в 1958 році.