X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Школа здоров'я

Завантажити презентацію

Школа здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Школа сприяння здоров’ю Дошкільний навчальний заклад № 5 Олімпійський”

Слайд 2

Школа сприяння здоров’ю В усі часи здоров’я людини розглядалося, як одна з найвищих цінностей суспільства, що становлять основу економічного та духовного розвитку держави. Ще стародавні римляни проголошували: “ Здоров’я – найвище благо ”.

Слайд 3

Школа сприяння здоров’ю З метою модернізації системи фізичного виховання ДНЗ №5 “Олімпійський ” створив “ Школу сприяння здоров'ю” – школу активного зміцнення здоров’я, яка базується на соціальній моделі здоров’язберігаючих, здоров’язміцнюючих та здоров’яформуючих технологій. У 2009 році роботу “Школи сприяння здоров’ю” відзначено Дипломом обласного УОіН та занесено до державної мережі . Сьогодні наша Школа сприяння здоров’ю набуває подальшого розвитку.

Слайд 4

Школа сприяння здоров’ю Колектив закладу є модератором “Школи сприяння здоров’ю”, що охоплює фізичне, психічне та духовне здоров’я дошкільнят, робота якої спрямована у таких напрямах: - співпраця з педагогами; - співпраця з дітьми; - співпраця з батьківським колективом і громадськими установами міста.

Слайд 5

Школа сприяння здоров’ю

Слайд 6

Слайд 7

Школа сприяння здоров’ю Робота з дитячим колективом Комплексний підхід до оздоровлення Оздоровчі заходи: повітряні та сонячні ванни, ходіння босоніж, ходіння по доріжці Здоров’я, точкові масажі, сухе та вологе обтирння махровою рукавичкою тощо. Профілактичні заходи: комплекси корегу- ючих вправ на профілактику плоскостопо сті та сколіозу, захворювань носа і горла. Ранкову гімнастику та заняття з фізкультури проводимо з використанням методів М.Єфіменка та Е.Вільчковського.

Слайд 8

Школа сприяння здоров’ю З 1982 року у дошкільному закладі функціонує басейн, в якому проводяться акватерапевтичні заняття, ігри, розваги. В басейні діти не лише оздоровлюються, а й навчаються плавати, що є унікальним засобом впливу на організм дитини, вдосконалення рухів та розвитку фізичної витривалості, самостійності, наполегливості.

Слайд 9

Школа сприяння здоров’ю У закладі обладнано спортивну та тренажерну зали, де командою фахівців проводяться фізкультурні та психогімнастичні заняття, Дні Здоров’я, спортивні свята та розваги, релаксаційні паузи, працює гурток «Здоров’ятко», який дає змогу розвивати у дошкільників спортивні здібності (спортивні ігри, вправи гімнастичного та акробатичного характеру).

Слайд 10

Школа сприяння здоров’ю Педагоги закладу плануючи навчально-виховний процес, практикують проведення комплексних, інтегрованих, міні занять терапевтичного характеру (етнотерапія, кольоротерапія, казкотерапія, ігротерапія, сміхотерапія, музикотерапія, піскотерапія тощо)

Слайд 11

Ми створюємо всі необхідні умови для забезпечення повноцінного фізичного розвитку дітей, а саме, предметно-ігрове середовище - розвивальне, раціонально облаштоване, відповідно насичене, яке не лише слугує фоном для епізодичних рухових дій, а й стимулює, спонукає до розгортання та активізації дитячої рухової діяльності (організованої педагогом та самостійної). Школа сприяння здоров’ю

Слайд 12

Школа сприяння здоров’ю У кожному груповому приміщенні створено осередок фізкультурно-оздоровчої діяльності: драбинка, гімнастична лава, куби, м’ячі, обручі, «Доріжка Здоров’я», різні іграшки тощо). Обладнання розміщено так, що забезпечує вільний доступ до нього та сприяє руховій активності дітей, закріпленню у них набутих умінь та навичок.

Слайд 13

Школа сприяння здоров’ю Важливий складник фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми – прогулянки. Неодмінною умовою їх проведення є збалансування педагогами програмових вимог з бажаннями вихованців. На свіжому повітрі малюки із задоволенням виконують фізичні вправи, грають у рухливі та спортивні ігри, займаються трудовою діяльністю, здійснюють пішохідні переходи та туристично-краєзнавчі екскурсії

Слайд 14

Школа сприяння здоров’ю У закладі працює Координаційна Рада Школи сприяння здоров’ю. До її складу входять: завідувач ДНЗ, вихователь-методист, практичний психолог, старша медсестра, медсестра басейну, вихователь з фізкультури, а також для надання необхідних рекомендацій залучаємо до співпраці і лікаря-педіатра, який обслуговує наш дошкільний заклад. Рада проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу, слідкує за дотриманням температурного режиму приміщень ДНЗ, проведенням С-вітамінізації страв, проводить моніторинг відвідування та захворюваності в закладі.

Слайд 15

Школа сприяння здоров’ю Провідне місце у вирішенні поставлених здоров’ятворчих, здоров’язміцнюючих та здоров’яформуючих заходів належить практичному психологу, так як психічне здоров’я дітей є одним із складових здоров’я в цілому. Практичний психолог Анфьорова О.В. має власні напрацювання з проблеми подолання страхів і тривожності у дітей дошкільного віку.

Слайд 16

Школа сприяння здоров’ю Всі ми добре знаємо, що працювати над питаннями зміцнення здоров’я дітей не можливо без медперсоналу. У нашому закладі лікар-педіатр, який закріплений за нашим мікрорайоном, старша медсестра, медсестра басейну проводять відповідну роботу з фізичного виховання, слідкують за організацією харчування, проводять медико-профілактичну та медико-просвітницьку роботу

Слайд 17

Школа сприяння здоров’ю Робота з педагогами Питання зміцнення та збереження здоров’я дітей закладу займають провідне місце в методичній роботі закладу: засідання педрад, семінари, консультації, диспути, ділові ігри тощо

Слайд 18

Школа сприяння здоров’ю Робота з батьками Успішне вирішення проблеми формування здорового способу життя можливе за умови тісної співпраці з батьками. Основними формами взаємодії з батьківською громадою виступають індивідуальні та групові консультації, диспути, засідання за круглим столом, усні журнали, участь у спільних фізкультурно-оздоровчих заходах та святах, облаштування спортивних майданчиків тощо.

Слайд 19

Школа сприяння здоров’ю ДНЗ №5 “Олімпійський” Співпраця Школи сприяння здоров’ю Дитяча бібліотека ЦДТ Міська дитяча поліклініка ЕНЦУМ Ботанічний сад Служба сприяння сім’ї та молоді міськвиконкому Педагогічний факультет К-ПНУ ім. Івана Огієнко Дошкільні заклади міста Батьківська громада Краєзнавчий музей ЗОШ № 7 НВК № 3

Слайд 20

Школа сприяння здоров’ю Дошкільний навчальний заклад № 5 – Школа сприяння здоров’ю має тісні зв'язки з ЗОШ № 7 та НВК № 3, ЕНЦУМом, Ботанічним садом, дитячою поліклінікою, дошкільними навчальними закладами міста, педагогічним факультетом К-ПНУ ім.І.Огієнко, дитячою бібліотекою, краєзнавчим музеєм, ЦДТ, ДЮСШ № 1. З деякими із них укладені Угоди про співпрацю та розроблено план спільних заходів. Плідною та ефективною є співпраця нашого дошкільного навчального закладу з педагогічним та учнівським колективами навчально-виховного комплексу № 3, проводяться спільні заходи, засідання за круглим столом, екскурсії.

Слайд 21

Школа сприяння здоров’ю Результативність роботи всього колективу залежить від кожного члена та скоординованої роботи всіх компонентів. Для того, щоб зайняти гідне місце на ринку освітніх послуг колектив ДНЗ № 5 – Школа сприяння здоров’ю прагне перетворити дитячий садок на будинок радості, а тому девізом нашої роботи є: «Усе виховання будується на пошані до особи дитини. Головна турбота – ДИТИНА, забезпечення її здорових інтересів та потреб». І ми постійно дбаємо про те, щоб зробити навколишній світ різноманітним, безпечним, щоб надати реальну можливість для вільного вибору і прояву ініціативи, щоб розвивати і виховувати дитину.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне