X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Школа здоров'я

Завантажити презентацію

Школа здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Школа сприяння здоров’ю Дошкільний навчальний заклад № 5 Олімпійський”

Слайд 2

Школа сприяння здоров’ю В усі часи здоров’я людини розглядалося, як одна з найвищих цінностей суспільства, що становлять основу економічного та духовного розвитку держави. Ще стародавні римляни проголошували: “ Здоров’я – найвище благо ”.

Слайд 3

Школа сприяння здоров’ю З метою модернізації системи фізичного виховання ДНЗ №5 “Олімпійський ” створив “ Школу сприяння здоров'ю” – школу активного зміцнення здоров’я, яка базується на соціальній моделі здоров’язберігаючих, здоров’язміцнюючих та здоров’яформуючих технологій. У 2009 році роботу “Школи сприяння здоров’ю” відзначено Дипломом обласного УОіН та занесено до державної мережі . Сьогодні наша Школа сприяння здоров’ю набуває подальшого розвитку.

Слайд 4

Школа сприяння здоров’ю Колектив закладу є модератором “Школи сприяння здоров’ю”, що охоплює фізичне, психічне та духовне здоров’я дошкільнят, робота якої спрямована у таких напрямах: - співпраця з педагогами; - співпраця з дітьми; - співпраця з батьківським колективом і громадськими установами міста.

Слайд 5

Школа сприяння здоров’ю

Слайд 6

Слайд 7

Школа сприяння здоров’ю Робота з дитячим колективом Комплек