X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке постійне влаштування?

Завантажити презентацію

Що таке постійне влаштування?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке постійне влаштування? Постійне влаштування – це все, що стосується знайдення та підтримки родини на все життя.

Слайд 2

Що таке постійне влаштування? Агенції опіки та піклування про дітей у партнерстві із широкою спільнотою несуть моральну та професійну відповідальність за зміцнення, підтримку та визначення постійної родини для кожної дитини та молодої людини.

Слайд 3

Що таке постійне влаштування? Постійна родина повинна забезпечувати фізичну, юридичну та психоемоційну безпеку та стабільність в контексті родинних стосунків, а також надавати можливість налагоджувати стосунки із багатьма людьми, небайдужими до долі дитини.

Слайд 4

Що таке постійне влаштування? Постійність досягається в контексті сімейних зв'язків, які забезпечують безпечну, стабільну та віддану родину (батьків), їх беззастережну любов, підтримку впродовж усього життя та правовий статус члена родини.

Слайд 5

Основоположний принцип Визнавати, що кожна молода людина має право на постійні сімейні зв'язки, демонструвати зобов'язання держави досягти цієї мети, та залучати різноманітні системи та широку громадськість до діяльності з пошуку та підтримки таких зв'язків.

Слайд 6

Які є варіанти постійних зв'язків? Збереження родини Возз'єднання з батьками (одним із батьків) Пошук родини/влаштування до родичів Усиновлення Постійні зв'язки з важливою людиною – формальні чи неформальні Стосунки наставництва

Слайд 7

Наслідки виходу із системи (з причини вікових обмежень) без постійної родини Економіка Молодь, яка покидає систему прийомної опіки, має середній заробіток менший рівня бідності. Молодь, яка покидає систему прийомної опіки, повільніше зарекомендовує себе на ринку праці, ніж інша молодь. 50 відсотків відчувають надзвичайно великі фінансові труднощі.