X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що можуть податки

Завантажити презентацію

Що можуть податки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Що можуть податки?” Вчитель: Биков Дмитро Якимович

Слайд 2

План Для чого потрібні податки державі? Хто встановлює правила сплати податків? Хто веде облік платників податків? Роль податків у державі. Які є види податків? Та які їх функції в залежності від їх видів?

Слайд 3

Податки - це кошти, які держава збирає для спільних потреб ycix громадян. це обов'язкові платежі фізичних та юридичних осіб до центрального і місцевого бюджетів, здійснювані у порядку і на умовах, що визначаються законодавчими актами тієї чи іншої країни. Головна мета податків: наповнення казни держави

Слайд 4

1. Для чого потрібні податки державі? Податки повинні бути основним інструментом держави для: - регулювання економіки; - стимулювання науково-технічного прогресу; - формування доходів бюджету; - обмеження росту цін та інфляції, тощо 2. Хто встановлює правила сплати податків? Встановлення і скасування податків, зборів, інших обов'язкових платежів до бюджету та внесків до державних цільових фондів, а також пільг їх платникам здійснюються Верховною Радою України, Верховною Радою Автономної Республіки Крим і місцевими Радами народних депутатів.

Слайд 5

3. Хто веде облік платників податків? Державні податкові інспекції ведуть облік платників податків.Банки та інші кредитні установи відкривають рахунки платникам податків та інших обов'язкових платежів лише за умови пред'явлення ними документа, що підтверджеє взяття їх на облік у державній податковій інспекції, і у триденний термін повідомляють про це державну податкову інспекцію. 4. Роль податків у державі: Податкова політика держави служить примноженню багатства країни, зміцненню її незалежності й добробуту, утвердженню в суспільстві миру i злагоди, підвищенню життєвого рівня громадян. У вci часи i в ycix нapoдiв державно організоване суспільство не могло i не може обійтись без такого важливого інституту, як система оподаткування. 3авдяки податкам, держава має можливість накопичувати i зосереджувати матеріально - фінансові ресурси, необxiднi для функціонування: ynравлiння суспільними справами, підтримання громадського правопорядку, проведення необхідної суспільству господарської діяльності, вирішення різноманітних соціальних проблем i питань духовно-культурного життя, оборони країни.