X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток легкої промисловості в Україні 2 половини ХХ ст. поч. Ххі ст.

Завантажити презентацію

Розвиток легкої промисловості в Україні 2 половини ХХ ст. поч. Ххі ст.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розвиток легкої промисловості в Україні 2 половини ХХ ст. поч. Ххі ст. Дуэт Земскова-Ворожбит представили типову колекцію в стилі «україн- ська осінь»: багато шкіри і хутра, шифон і оксамит, темні кольори.

Слайд 2

План 1. Лінія Pret-a-porter . 2. Лінія од Кутюр. 3. Українські дизайнери ХХ ст. 4. Представлення українських дизайнерів своїх колекцій Франції, Італії.

Слайд 3

Ready-to-Wear (або Pret-a-Porter) - це моделі одягу, які виробляються великими партіями і продаються в маленьких магазинах - бутиках, що належать салонам мод «високої моди» та великим універсальним магазинам.

Слайд 4

Ці моделі створюються поза салонів мод, для масового виробництва. Раніше вони називалися confection (готового одягу); в них найгостріше проявляється мода сезону.

Слайд 5

Слайд 6

У той час як дорога лінія Haute Couture підтримує репутацію Будинки, лінія pret-a-porter приносить йому основний дохід. Лінії готового одягу розраховані на більш масового споживача. Коллекции первого дня Украинской недели моды осень-зима 2012/2013

Слайд 7

Одяг pret-a-porter не підганяють по фігурі, во- на продається в готовому вигляді, у відповід- ності зі стандартною лінійкою розмірів. Але іноді по складності цей одяг змагається з високою модою. Лилія Пустовіт

Слайд 8

Ми, конкурентоспроможні на світовому ринку моди!!! VICTORIA GRES Французька зима 2013: показ Олени Даць

Слайд 9

Haute Couture (або Дім Моди Haute Couture) - це офіційний статус, користуватися яким можуть тільки ті Будинки, які входять до складу Синдикату (або Палати) Будинків Високої Моди.

Слайд 10

Колекції Haute Couture демонструються в Парижі під час Тижнів високої моди два рази на рік. Це швейне мистецтво високої якості. Сюди відноситься творчість провідних салонів мод, які задають тон міжнародній моді; унікальні моделі, які виробляються в знаменитих салонах мод за замовленням клієнта.

Слайд 11

Слайд 12

Михайло Воронін — український модельєр, відомий також за межами України.

Слайд 13

Фірмові магазини Михайла Вороніна відкриті у Відні та Нью-Йорку, постійно проводяться покази його колекцій у столицях світової моди. Сьогодні фабрика «Желань», яку він очолює багато років, — одна з трьох у Європі, що мають найсучасніше технологічне обладнання.

Слайд 14

Вікторія Гресь стала відомою у 1997 році. Її моделі представлені в класичному стилі.

Слайд 15

Ольга Громова — дизайнер і менеджер. Її роботи — моделі взуття, аксесуарів, ювелірних прикрас. Покази її колекцій проходять у Києві, Москві, Санкт-Петербур-зі, Делі,Лондоні, Женеві й інших містах Європи. Крім дизайн-студії, Ольга Громова очолює також компанії «Громоваексклюзив» і «Громова-дизайн». Ольга створює корпоративний одяг для «Філіп Моріс», «Интербрю», «Брітіш Табако» і «Галахар».

Слайд 16

Лілія Пустовіт Лілія Пустовіт — представниця напрямку концептуальної моди. Її колекції відомі за кордоном навіть більше, ніж в Україні. Вона часто з'являється в найкращих і найактуальніших добірках журналів L’Oficiele, Elle, Vogue. Нагороди «Золотий ґудзик» «Адміралтейська голка»

Слайд 17

Віктор Анісімов — відомий в Україні та поза її межами дизайнер. Нагороди 1999 рік — «Золотий ґудзик» (Вільнюс)

Слайд 18

Оксана Караваснька — художник-конструктор, уродженка Львова. Її колекції у свій час були представлені в Києві, Варшаві, Будапешті та інших містах. У колекціях присутній український колорит. Модний вирок Телеканал “ІНТЕР”

Слайд 19

Діана Дорожкіна — дизайнерка, розробляє одяг з хутра та шкіри. Ввизнана на одному з найпрестижніших міжнародних конкурсів молодих дизайнерів у Бельгії «Еталь де ля мод». Головний об'єкт праць — корсет.

Слайд 20

Інші українські модельєри: Богуцька Роксоляна Гасе Айна Анісімов Віктор Бабенко Анна Сазонова Валентина Гресь Вікторія Дорожкіна Діана Караванська Оксана Пустовіт Лілія Андре Тан

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Список використаних джерел http://wanthisdress.ru/ http://www.fashionshow.org.ua/ http://fashion2011marketing.wordpress.com http://depoint.org http://glamurchik.tochka.net http://tsn.ua/glamur/fashion/dizayneri-vivodyat-na-podiumi-ufw-ukrayinskih-zirok.html http://life.pravda.com.ua http://modelsua.org http://fashionweek.ua http://inter.ua

Слайд 27

Виконала: учениця гр. №30 Спеціальність 3432 КРАВЕЦЬ Сесньова Вікторія Калуш 2012 ПРУ7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне