X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РОЖЕВА МРІЯ ГРОМАДИ

Завантажити презентацію

РОЖЕВА МРІЯ ГРОМАДИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РОЖЕВА МРІЯ ГРОМАДИ село Квітневе, Жидачівського району, Львівської області. ГО "Історико-краєзнавче товариство "ДЗВІН" ГО "Історико-краєзнвче товариство "ДЗВІН"

Слайд 2

АКТУАЛЬНІСТЬ Село Квітневе найбільше село за чисельністю населення (480 осіб). Баковецької сільської ради, знаходиться на північних окраїнах Жидачівського району та на 45 км на південь від м. Львова, на пологих схилах горбистого пасма Росточчя Волино – Подільської височини. Виникло на торговому Волоському шляху (Львів – Рогатин). Перша письмова згадка про цю місцевість датується 1374 р.. Село мало назву Жабокруки. У 1974 р. воно було перейменовано і отримало назву Квітневе. У 1982 р. будучи довший час в аварійному стані повністю розвалилась будівля Народного Дому села. З того часу жителі не полишали мрії мати свій культурно-просвітницький осередок. У центрі села знаходиться будинок який має два корпуси. У першому корпусі старої школи знаходяться ФАП і сільська бібліотека. Другий корпус з 1990 р. внаслідок відкриття нової школи став недіючим і почав занепадати. На території колишньої школи, де був гарний сад утворився пустир і сміттєзвалище. Це стало справжньою проблемою для села (мал. 1, 3, 5). Однак, час настав, громада зрозуміла, що так тривати дальше не може. Зимою 2009 р. було проведено соціологічне опитування громади «Моя Маленька Батьківщина – її подальша доля». Результатом соціологічного опитування 99,9% жителів громади висловилось за потребу ремонту приміщення двох корпусів. Громда зібрала 21 000 грн., 4500 грн – кошти спонсорів. Всі ремонтні роботи жителі села провели безкоштовно. За короткий час (лютий-весна 2009р) було зроблено - демонтаж і монтаж перекриття; - штукатурка стін; - електрифікація; - встановлення дверей і пластикових вікон; - проведено повний ремонт покрівлі одного корпусу будівлі і частковий ремонт покрівлі другого корпусу де було замінено шифер лише на одній стороні покрівлі (мал. 6); - благоустрій території. У зв’язку з тим, що за відсутності коштів не вдалося завершити роботи по перекриттю другого корпусу, це призводить до руйнування (затікання) приміщення сільської бібліотеки, ФАПу і майбутнього Народного Дому. З метою збереження будинку і проведених громадою робіт необхідно терміново завершити ремонтні роботи по покрівлі даху. ГО "Історико-краєзнавче товариство "ДЗВІН" ГО "Історико-краєзнвче товариство "ДЗВІН"

Слайд 3

М Е Т А розвиток суспільної активності та створення кращих умов для навчання і організації вільного часу дітей і дорослих мешканців села Квітневе, Жидачівського району ГО "Історико-краєзнавче товариство "ДЗВІН" ГО "Історико-краєзнвче товариство "ДЗВІН"

Слайд 4

ЦІЛІ закінчити розпочату літом 2009 р. реставрацію напівзруйнованого будинку колишньої школи (теперішнього Народного Дому), а саме провести монтаж підлоги в 3-ох приміщеннях, загальною площею 140 кв. м.; у відновленому будинку створити умови розвитку культури сільської громади; діяльністю громади с. Квітневе спонукати інші громади до активної згуртованості з метою покращення власного добробуту. ГО "Історико-краєзнавче товариство "ДЗВІН"