X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розбудова єдиного освітнього інформаційного простору Запорізької області

Завантажити презентацію

Розбудова єдиного освітнього інформаційного простору Запорізької області

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розбудова єдиного освітнього інформаційного простору Запорізької області Григоренко Олександр Григорович, адміністратор освітньої мережі навчальних закладів Запорізької області

Слайд 2

Основні завдання, які ставилися на 2011-2012 навчальний рік підключення дошкільних та професійно-технічних навчальних закладів до інтернет-порталу «Запорізька обласна освітня мережа»; створення концепції щодо розбудови єдиного освітнього інформаційного простору з подальшим об’єднанням усіх освітніх ресурсів Запорізької області; систематична і постійна робота над тестуванням та оновленням інформації на порталі Запорізької обласної освітньої мережі (http://zp.isuo.org); залучення усіх учасників освітнього процесу до використання інтернет-порталу; тестування можливостей інформаційно-освітньої мережі «Нові знання» (http://mz.com.ua/) та використання її в повному обсязі усіма учасниками освітнього процесу.

Слайд 3

Впровадження програмного комплексу Курс.Школа Станом на 04.09.2012 р. в обласній освітній мережі представлені 99% навчальних закладів (619 із 622), окрім: 1. Ліцею економіки та інформаційних технологій. 2. Спеціалізованої школи «Хабад Любавич» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови (підпорядковані ТВО Орджонікідзевського району). 3. Приватного комплексу безперервної освіти "ЕйдоС“ 4. Запорізького приватного навчально-виховного комплексу "Реал” (підпорядковані Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради).

Слайд 4

Впровадження програмного комплексу Курс.Дошкілля З 01.04.2012 було проведено тестування (2-і версії програми), а з 01.06.2012 почалось впровадження програмного комплексу Курс.Дошкілля. На сьогодення комплекс впроваджений у: 12 дошкільних навчальних закладах м. Енергодар; 2 дошкільних навчальних закладах Веселівського району; та на етапі впровадження в 1 дошкільному навчальному закладі м. Приморськ.

Слайд 5

Основні проблеми, які виникають при роботі з комплексом Курс.Освіта Некоректність обчислення програмою даних при формуванні звітів ЗНЗ-1 та 83-РВК на рівні закладу освіти в деяких навчальних закладах області. Відсутність можливості враховувати інформацію про групи (подовженого дня, додаткові заняття, факультативи, лфк). Великий обсяг бази даних, що суттєво впливає на швидкість роботи програми, особливо на «слабких» комп’ютерах. Не враховані звіти, які формують вечірні навчальні заклади (ЗНЗ-2, ЗВ-1). Не врахована можливість стандартизації довідників на рівні області, що унеможливлює використання порталу для розширеної вибірки даних.

Слайд 6

Мережа «Мої знання» (для вчителів, учнів та батьків) З жовтня 2011 року. Активно долучились до цього процесу навчальні заклади підпорядковані управлінню освіти Енергодарської міської ради, відділу освіти Мелітопольського району та інші. На даний момент повноцінне використанням порталу всіма учасниками навчального процесу унеможливлюється відсутністю підключення до мережі Інтернет у користувачів районів Запорізької області

Слайд 7

Слід відзначити… Територіальний відділ освіти Шевченківського району (відповідальна П’ятницька Е.В.), Управління освіти Енергодарської міської ради (відповідальні Ласкова Н.О., Божко О.В.) Територіальний відділ освіти Жовтневого району (відповідальна Новік Н.С., Іванісова В.М.) Відділ освіти Гуляйпільского району (відповідальна Бодня І.В.). системно організована робота по створенню єдиного освітнього інформаційного простору і систематично контролюється достовірність та актуальність інформації в освітній мережі.

Слайд 8

Концепція єдиного інформаційного освітнього простору Запорізької області (Протокол НМР ЗОІППО №6 від 27.12.2011) Основна мета - розробка й узгодження вимог, які ставляться до компонентів, що складають основу єдиного інформаційного освітнього простору.

Слайд 9

Пріоритетні напрямки роботи по розбудові єдиного інформаційного простору у 2012-2013 н.р.: підключення дошкільних та професійно-технічних навчальних закладів до інтернет-порталу «Запорізька обласна освітня мережа»; тестування та оновлення інформації на порталі Запорізької обласної освітньої мережі (http://zp.isuo.org); автоматичне формування основних державних статистичних звітів на рівні навчального закладу, району та області; залучення усіх учасників освітнього процесу до використання інтернет-порталу; тестування та впровадження мережі «Нові знання» (http://mz.com.ua/) та використання її в повному обсязі усіма учасниками освітнього процесу; впровадження системи електронного документообігу.

Слайд 10

Оновлення інформації станом на 04.09.2012 Наказ ОблУОН ЗОДА від 20.08.2012 №528

Слайд 11

Оновлення інформації станом на 04.09.2012 Наказ ОблУОН ЗОДА від 20.08.2012 №528

Слайд 12

Дякую за увагу! Поштові адреси: Grigorenko-a@rambler.ru чи 5143814@mail.ru Skype: grajanalexandr FaceBook: www.facebook.com/grigorenkoalexandr Google+: grigorenko.alexandr@gmail.com ВКонтакті: vk.com/grigorenko_a Однокласники: www.odnoklassniki.ru/grigorenkoa

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне