X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Рекреаційні ресурси в Україні

Завантажити презентацію

Рекреаційні ресурси в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рекреаційні ресурси в Україні

Слайд 2

ПЛАН 1. Поняття рекреаційні ресурси 2. Вплив екологічного стану на рекреаційні ресурси. 3. Види рекреаційних ресурсів 4. Рекреаційні об’єкти в Україні 5. Розміщення лісових територій, придатних для рекреаційного освоєння 6. Висновки Використана література

Слайд 3

Рекреаційні ресурси – сукупність природних та антропогенних об'єктів і явищ, їх можна використовувати для відпочинку, лікування й туризму.

Слайд 4

Природні рекреаційні ресурси - це особливості природи, природні та природно-технічні геосистеми, об'єкти і явища природи, їхні компоненти й властивості, природоохоронні об'єкти, пам'ятки історії, архітектури, етнографічні особливості території.

Слайд 5

належить до держав зі сприятливими погодними умовами для літніх видів рекреації. Тривалість сприятливого періоду для їх розвитку у середньому змінюється від 105 днів на півночі до 180 – на південному березі Криму. Отже, комфортні природні умови для розвитку літніх видів відпочинку, туризму, кліматолікування існують не тільки влітку, але й на початку осені і в другій половині весни. Купальний сезон на більшості територій України на перевищує 80 днів, тоді як у Причорномор’ї і особливо на південному березі Криму він триває 120 і більше днів.

Слайд 6

На характер використання рекреаційних ресурсів надзвичайно сильно впливає екологічний стан території - чистота або забруднення вод, повітря, грунтів, порядок чи безладдя в соціально-політичному житті суспільства, економіці країни. Нині до найболючіших екологічних проблем багатьох держав світу слід віднести забрудненість, повітря, поверхневих вод, морів і океанів тероризм, осередки великих і малих воєнних конфліктів, що не припиняються.

Слайд 7