X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Радянсько-німецький пакт"

Завантажити презентацію

"Радянсько-німецький пакт"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міністерство освіти і науки України Презентація на тему : РАДЯНСЬКО-НІМЕЦЬКИЙ ПАКТ 23 СЕРПНЯ 1939 р. 2008

Слайд 2

М Е Т А Р О Б О Т И : 1.Розкрити передумови підписання пакту між СРСР і Німеччиною. 2.Назвати основні положення пакту. 3.Показати як пакт вплинув на подальший перебіг подій у світі. 4.Знайти зв׳язок цих подій із сьогоденням та зробити висновок.

Слайд 3

Наприкінці 1930-х років у Європі розжарювалася міжнародна ситуація. Дві тоталітарних держави – Німеччина й СРСР готувалися до територіальних захоплень. СТАНОВИЩЕ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ : Однак цього Німеччині виявилось мало й нацистська верхівка, на чолі з Адольфом Гітлером, почала готуватися до війни в Європі... Великобританія і Франція проводили політику умиротворення, а Радянський Союз - загравання з агресором. Саме ці країни опосередковано, а остання і повністю, несуть відповідальність за розв’язання Другої світової війни. Політика західних держав була спрямована на задоволення апетитів нацистської Німеччини. Це проявлялося як в пасивному спостереженні за діями Гітлера, так і в співучасті з ним (згадаймо Мюнхенську конференцію).

Слайд 4

Агресивні плани Гітлера вимагали забезпечення позиції нейтралітету з боку СРСР. Радянський уряд який прагнув запобігти створення антирадянської коаліції в Європі, наприкінці 1938 р. узяв курс на зближення з фашистською Німеччиною. ПЕРЕДУМОВИ ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ: Після обміну телеграмами між Гітлером і Сталіним 23 серпня до Москви прибула німецька делегація на чолі з Й.Ріббентропом На нараді, що відбулася з цього приводу, також було домовлено і про “додатковий протокол”, за яким мало відбуватися “розмежування сфер впливу”. На нараді вирішено, що він має бути таємним.

Слайд 5

В 2-й годині ночі 24 серпня Молотов і Ріббентроп поставили підписи під текстом пакту та таємним протоколом. Після цього Сталін дав Гітлеру “своє чесне слово, що Радянський Союз ніколи не зрадить свого партнера...” Сталін казав: «Потрібно дати всім учасникам війни зав’язнути глибоко у твані війни, заохочувати їх у цьому тихцем, дати їм ослабити й виснажити одне одного. А потім, коли вони досить ослабнуть, — виступити на сцену зі свіжими силами, виступити, звісно, «в інтересах миру» і продиктувати ослаблим учасникам війни свої умови. І дешево, і мило».

Слайд 6

ПОЛОЖЕНН