X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект “Школа майбутнього”

Завантажити презентацію

Проект “Школа майбутнього”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект “Школа майбутнього” Виконав: учень 11-Б класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №75 Харківської міської ради Харківської області Близнюк Гліб

Слайд 2

Моє життєве кредо: Пам'ятай минуле! Живи сьогоденням! Дивись у майбутнє!

Слайд 3

Актуальність проекту: Світ моїх дітей не буде схожий на світ попередніх поколінь, і майбутнє багато в чому залежить від їх здатності розуміти і сприймати нове, робити правильний вибір, а також вчитися і уміти адаптуватися до умов, що змінюються, упродовж всього життя. Навчання і виховання будуть ефективними, тільки якщо вони задовольнять вимоги, що пред'являє нова епоха.

Слайд 4

Мета проекту: Розробити модель школи майбутнього, в якій: оволодіння знаннями буде тісно пов'язане з вихованням , направленим на розвиток гармонійної особистості, адаптованої до активної життєдіяльності, визначальним чинником ефективного навчання і творчого розвитку особистості буде зовнішнє оточення школярів; модель такої школи, яка зробить незабутнім весь період шкільного життя ; школи, яка стане таким місцем для людини , до якого хотілося б повертатися знову і знову !

Слайд 5

Умови проекту : Освіта держава Політична та соціальна стабільність Соціальні гарантії та соціальна справедливість Відсутність безробітності, гідний рівень оплати праці Високий рівень добробуту громадян Освіта – пріоритетна сфера. Навчатися модно! Навчатися престижно!

Слайд 6