X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект 3С

Завантажити презентацію

Проект 3С

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

м. Кривий Ріг

Слайд 2

Проект 3С [три ес] було започатковано в травні 2010 року, а перший семінар відбувся у Пущі-Водиці у серпні 2010. Ідея проекту зародилася у середовищі випускників семінару «Відповідальне лідерство» спільноти Аспен-Україна, реалізацією якої зайнялася група активної молоді – стипендіатів програми фонду Віктора Пінчука Завтра.ua. З того часу відбулося 19 семінарів, серед яких один повнометражний шестиденний семінар (відповідно до вимог формату класичного аспен-семінару), а також три-, дво- і одноденні семінари у таких містах, як Київ, Дніпродзержинськ, Одеса, Суми, Славське, проте прихильники проекту є уже у всіх регіонах України: Львові, Тернополі, Сімферополі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Кривому Розі. 3С На сьогодні Спільнота Свідомого Спілкування охоплює понад 250 учасників. У рамках проекту було організовано й ряд інших заходів, зокрема й Всеукраїнський читацький флеш-моб (одночасно у дев’яти містах), вечірні тематичні обговорення (Сократичні бесіди) та спеціальні семінари у співпраці з Міжнародним фестивалем сучасного мистецтва ГогольFEST.

Слайд 3

є організація мережі майданчиків для спілкування інтелектуальної молоді по всій Україні, сприяння утвердженню ціннісно орієнтованого типу лідерства серед молодих людей віком від 20 до 30 років. Метою проекту 3С [три ес] Семінари 3С проводяться за методикою «відкритого діалогу» (open-minded dialogue), що ґрунтується на багатосторонній комунікації, повазі до думок усіх учасників дискусії та можливості вільно висловлювати свою думку. У такому діалозі першочерговими є взаємодія між учасниками, незаангажований підхід до висловлювання, заборона експертної позиції та цінність власних смислових знахідок учасника і групи в цілому.

Слайд 4

Перший семінар 3С у м.Кривий Ріг – 28.09.2013р.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Семінар «МИ – ЄВРОПА!» 21.12.2013р. – м.Кривий Ріг Тексти до обговорення: 1. Міф про викрадення Європи 2. Адольф Мушг. ЯДРО ЕВРОПЫ 3. Норман Дэвис. ИСТОРИЯ ЕВРОПЫ 4. Дірк Якобс, Роберт Мейер. ЄВРОПЕЙСЬКА ІДЕНТИЧНІСТЬ: ФАКТИ І ВИМИСЛИ 5. Стелла Гервас ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ: МІЖ ІДЕАЛОМ, ДИСКУРСОМ І РЕАЛЬНІСТЮ 6. МИ – ЕВРОПА! МАНІФЕСТ ЗА ПЕРЕБУДОВУ ЕВРОПИ ВІД САМОЇ ОСНОВИ

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

«Кривий Ріг ламає стереотипи» жовтень 2014р. За підтримки: Фонду Освіта для Демократії (Варшава, Польща), Громадського Сектору Євромайдану, Мережі «Громадські Ініціативи України», Товариство Лева (Львів) та Фонду Міжнародної Солідарності (SolidarityFund.PL)

Слайд 15

інертності мешканців промислового регіону м.Кривого Рогу; стосунків між східними та західними регіонами України; бар’єру входження у європейський простір. Мета ініціативи – подолання стереотипів щодо:

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

https://docs.google.com/forms/d/1oLLEnThR9kL6yTpj4c_f1KCxTNyq1J9TNjadxba0cus/viewform РЕЄСТРАЦІЯ

Слайд 20

Проведення ініціативи «Кривий Ріг ламає стереотипи» створить підґрунтя для формування нових проектів та їхньої реалізації для найбільш активних та дієвих груп громадянського суспільства – школярів, студентів та, в загалом, молоді. В результаті проведення круглих столів цільова аудиторія ініціативи отримає необхідні базові знання щодо подолання стереотипів у взаємовідносинах між Східною та Західною Україною, можливостей та перспектив співпраці з Європейським Союзом. Отримає можливість взяти участь у дискусії за методом відкритого діалогу, що передбачає толерантне ставлення до співрозмовника та суспільства в цілому. Підсумком проведення круглих столів стане ініціювання проектів, спрямованих на подолання зазначених стереотипів. Після отримання необхідних знань щодо реалізації проектів, з якими будуть ділитися експерти з проблем стереотипів, учасники круглих столів та форуму зможуть реалізувати свої проекти у найкращий спосіб, використовуючи надану їм інформацію. Таким чином, Спільнота свідомого спілкування зробить важливий крок до подолання стереотипів у стосунках Схід-Захід України, а також відносно Європейського Союзу, що стане новим етапом для розвитку свідомості серед мешканців Кривого Рогу. Цей крок є основою для формування активної громадянської позиції серед молодих людей, які впевнено йдуть на зустріч новим викликам, що стоять перед Україною.

Слайд 21

Поліграфія (збірки текстів, дипломи учасників); Кава-брейки (чай, кава, печиво, вода, солодощі, соки, фрукти); Обіди (піцца, бізнес-ланч); Актові зали (школи, інститути); Конференц-зала на 2 дні (ДК, готелі); Фуршет (одноразово); Інформаційна підтримка (ТБ, Інтернет-ресурси, газети). Шукаємо партнерів:

Слайд 22

3С в Україні: http://www.cogito.in.ua https://www.facebook.com/groups/109266695795475/?fref=ts http://vk.com/spilnota_svidomogo_spilkyvannja Кривий Ріг http://vk.com/3c_krcity Координатор проектів 3С - Катерина Каймашнікова https://www.facebook.com/kate.kaimashnikova http://vk.com/catthek ekaterina.kaimashnikova@yandex.ua 097-508-43-05 Контакти:

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне